Sot paradite ka humbur jetën një  në plazhin e Velipojës. Mësohet se pushuesi ishte nga Shkodra dhe dyshohet se shkak ka qenë ataku kardiak.

Në vendin e ngjarjes shkuan edhe mjekët, që tentuan ti japin ndihmën e parë, por pushuesi ka ndërruar jetë.

Pak ditë më parë në plazhin e Velipojës një tjetër pushues nga Kosova humbi jetën.

Veritas.com.al/