Një automjet i tonazhit të rëndë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin e vjetër Fier-Levan.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kthesa e liqenit në orët e para të mëngjesit të së martës.

Autoboti ka qenë bosh pa ngarkesë. Ndërkohë nuk raportohet për viktima./abcnews.al