( Foto ilustruese)

Të shtëna me armë zjarri në Paskuqan të Tiranës sapo janë raportuar sot në mesditë. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, pritet që më tej të deklarohen pamje dhe te dhena.

Burime për gazetarin e Report Tv Sokol Dema bëjnë me dije se ka të paktën 2 të vdekur dhe 3 te plagosur.

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes  së rëndë në Paskuqan, ku ish-dhëndri shkoi në shtëpinë e ish-gruas dhe qëlloi me armë duke vrarë dy persona dhe plagosur tre të tjerë. Ai është Ramazan Kuta.