Etiketa: is_tag

Stuhi breshëri në Pogradec, bllokohen pusetat e qytetit
Orët e fundit vendi ynë është përfshirë nga moti i keq dhe me reshje të dendura shiu. Sipas informacioneve mësohet se qyteti i Pogradecit ka qenë dhe zona më e goditur nga reshjet ku si pasojë ...
Shkodër, breshëri zbardh rrugët e qytetit në mes të Majit
Teksa presim stinën e verës, Shkodra është përfshirë nga një mot i pazakontë gjatë natës. Reshje të shumta të shiut, të shoqëruara me breshër dhe shtrëngata që kanë zgjatur gjatë gjithë natës kanë...
Breshër i jashtëzakonshëm në Rumani/ Thyhen xhama makinash dhe rrënohen çati/ VIDEO
Një breshër i pazakontë ka rënë gjatë pasditës së djeshme në Rumani, dhe për pasojë ka shkaktuar dëme të mëdha materiale. Banorët shprehen se situata ishte dramatike, ndërsa stuhia u shoqërua m...
Italinë e zbardhi breshëri gjatë natës; braktisen plazhet…
(FOTO: Bredheri ka zbardhur plazhin, tani njerezit e kane braktisur)/ Moti i keq gjatë 24 orëve të fundit jo vetëm që ka zbrazur disa nga plazhet më të frekuentuara të Italisë, por ka shkaktuar...
Reshjet sot përmbytën Durrësin. Në Korçë goditi breshëri.
Duket se sot Moti bëri një kthesë të papritur dhe të shkurtër; vetëm për një ditë- siç tregojnë parashikimet sinoptike. Nesër do të jetë mot me diell më shumë se vranësira dhe menjë temperaturë...