Etiketa: dako

Kryetari i Durrësit, Dako, pyetet pesë orë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda
Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako është thirrur ditën e enjte në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur në lidhje me atë që quhet “Dosja 339”, me përgjimet për dyshime për sh...
Dako i Durrësit në ‘standby’, nuk merr bekimin e Ramës për mandatin tjetër. ‘Luli kërkon biberon, por le të rritet për vitin 2021’.
Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot projektin ‘Bashkia që duam',  në Durrës, në prani të shumë qytetarëve durrsak të interesuar për projektin qeverisës të katër viteve që vijnë. Në takim ndodhej ed...
“Vol-Vo 4”, Astrit Avdyli në gjykatë: ‘Rroftë Dako e PS, aty i qaj hallet!’.
Një nga pjesëtarët e bandës së “Avdylajve” të Shijakut, Astrit Avdylaj, i arrestuar gjatë operacionit “Vol-Vo 4”, ka dalë sot para Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda, për të kërkuar lirinë, te...
Arrestoni Dakon!- thotë PD
Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Edmond Spaho ka kërkuar edhe sot arrestimin një orë e më parë të kreu të bashkisë së qytetit Durrës, teksa theksoi faktin se lënia e lirë e tij, është një kërc...
Vangjush Dako ditka të shkruajë letra mahnitëse. Shiko si i drejtohet Bashës: ‘toç’.
Tani puna e politikës u bë punë letrash dhe përgjimesh... Por se Vangjush Dako të dijë të shkruajë letër kaq fantastike, këtë nuk mund ta besonim. E ka qëndisur. Nuk e di nëse do t’i përgjigjet...
Përgjohet ‘xhuxhi’, alias Vangjush Dako; banditët i kërkojnë t’i ruajë nga Forcat e Nërhyrjes së Shpejtë (FNSH)
Edhe kësaj here përgjimi kalon në filtrat e Sali Berishës, ish kryeministër dhe President i Republikës Ish kryeministri  Sali Berisha ka publikuar në Facebook një dokument të Prokurorisë së Kri...
Basha zbulon Dakon e Durrësit të lidhur ‘me kriminelë.
Sot do t’ju prezantoj një tjetër zhvillim skandaloz: Vangjush Dako është kapur në flagrancë duke bashkëpunuar me grupet kriminale më të rrezikshme të Durrësit, ku i kërkon të vjedhin dhe të blejnë...
Vangjush Dakos së Durrësit i anulohet viza Amerikane.
Kryebashkiakut socialist të Durrësit, Vangjush Dako i është anuluar viza amerikane. Sipas raportimeve në media,  Dako është parë në radhën e aplikuesve për vizë në ambasadë, në ditët kur ambasa...