Etiketa: is_tag

Droga në Ungrej të Lezhës. i përfshirë edhe vëllai i deputetit Ndreca.
Detaje të reja kanë dalë nga operacioni antidrogë në Lezhë, për të cilin është arrestuar dhe vëllai i deputetit socialist, Eduart Ndreca, Armando Ndreca. Policia ka njoftuar se janë arrestuar s...
Policia vë në pranga 4 persona në Tiranë. Shkëmbenin droge në parkingun e qendrës tregtare!.
Në kuadër të operacionit policor të koduar “Lokacioni” janë arrestuar 4 persona, të cilët u kapën në flagrancë teksa shkëmbenin 2 qese plastike në parkingun e një qendre tregtare ne Tiranë, brenda...
Megaoperacioni antidrogë, Softa: Nxori zbuluar sigurinë në shkolla: Fatjon Sofa, ekspert
Eksperti për çështjet e sigurisë, Fatjon Softa, i ftuar në një lidhje live me edicionin “Newsline”, komentoi megaoperacionin e finalizuar së fundmi nga Policia e Shtetit, ku u shkatërruar 23 rrjet...
Me 10 mijë doza ekstazi do të helmonin Tiranën. Cilët janë autorët, nga anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje te 28-vjeçarja?
ABC News ka siguruar fotot e pesë të arrestuarve në kuadër të operacionit ku u sekuestruan 10 mijë doza ekstazi. Të arrestuarit: Mithat Ramadani 30 vjeç, banues në Prishtinë Besnik Mujeci...
Anëtari i Asamblesë së LVV-së së Albin Kurtit kapet me 11 mijë doza ekstazi në Tiranë
Drejtoria e Policisë në Tiranë ka bërë të ditur se pas një aksioni policor të koduar “Punisher 2” që shpërndanin ekstazi ka arrestuar pesë persona, dy prej tyre shtetas të Kosovës. Dy shtetasit...
Operacion SPAK- Guardia di Finanza: Sekuestruam kokainë, heroinë dhe miliona euro.
Që nga orët e para të mëngjesit të sotëm, Shërbimi Qendror i Hetimit të Krimit të Organizuar dhe Njësia e Policisë Ekonomiko-Financiare të Brescias e Guardia di Finanza, me mbështetjen e departame...
Arrestohen dy policë! Kapnin të rinj që pinin hashash nga liqeni i Tiranës dhe i grabisnin në këmbim të lirisë
Një efektiv i rendit dhe një i Policisë Bashkiake u arrestuan pasi kanë shpërdoruar detyrën duke ndaluar të rinj që i kapnin me cigare hashashi në zonën e Liqenit artificial në Tiranë. Efektivët u...
Dështon operacioni antidrogë në Tiranë, i dyshuari iu ikën policëve, kapet pas 1 ore! Efektivët shtrinë barkas edhe gazetarin
Sokol Dema, Report TV Një aksion anti-drogë i Policisë së Shtetit në afërsi të zonës së Varrit të Bamit në kryeqytet ka dështuar. Policia kishte informacione se në këtë zonë qarkullonin disa pe...
Zjarrfikësi shqiptar, koka e trafikut të drogës Shqipëri-Zvicër
  Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë ka lëshuar një urdhër ndalimi, që është firmosur nga Prokurori Bledar Valikaj, për shtetasin Ndriçim Harka.  Nga dosja që ga...
Aksioni antidrogë në Tiranë/ 12 në pranga dhe 6 në kërkim
Hetimi një vjeçar është finalizuar me vënien në pranga të 12 personave dhe shpalljen në kërkim të 6 të tjerëve gjatë operacionit policor “Parku”. Pas ankesave të banorëve të zonës së ish-park...