Etiketa: is_tag

Armand Duka përsëri në krye të FSHF.
Armand Duka është rizgjedhur për herë të pestë në krye të Federatës Shqiptare të Futbollit pas votimit të mbajtur ditën e sotme në Asamblenë e 7 të Përgjithshme Zgjedhore. Në raundin e parë të ...
Dukesha fiton 100, 000 euro për dëmin e shkaktuar nga revista.
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë shpërblyer me 100, 000 euro nga një gjykatë e Francës, pas revista publikoi foto topless të Dukeshës në vitin 2012. Gjykata depozitoi imazhet, të marra gjatë ...
AgronDuka: Ne ishim viktimat. Me PD nuk hyj në zgjedhje. Me PS në koalicion pas zgjedhjeve.
Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka në një lidhje të drejtpërdrejtë në studion e “Tonight Ilva Tare” në ‘Ora tha se nuk pranon të kandidojë në siglën e Partisë Demokratike si deput...
Agron Duka del nga salla e negociatave, direkt te Partia: ‘Ja çfarë është ofruar’
Kryetari partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka mbledhur në mënyrë urgjente asamblenë e partisë për ti informuar në lidhje me negociata që po zhvillohen për zgjidhjen e krizës politike. Gj...