Etiketa: is_tag

Ta respektosh Vdekjen dhe mos ulurasesh më shumë se ajo!!!
Nga ANILA REZHDA Në kaq vite jetë në një shtet që ka një besim fetar të cilit i përkasin miliarda njerëz në botë...3 gjëra esenciale i mësuam për lindjen, jetën dhe vdekjen. Jemi tek e t...
Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, qytetarët kërkojnë largimin e Berishës: Largohu, mos bëj politikë me vdekjen
  Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë tentuar të përfitojnë politikisht nga protesta e thirrur këtë të enjte, për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Himarë. Por qytetarët, jo militantët e PD dh...
Iu kërkua dorëheqja pas tragjedisë në Himarë, Nano vizitë në familjen Avdia: Mos u keqkuptoni, erdha si prind dhe qytetar!
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka shkuar për vizitë në familjen Avdia, dy ditë pas tragjedisë së Himarës. Për mediet, Nano theksoi se shkoi për t’i shprehur ngushëll...