Etiketa: macron

Presidencialet në Francë: Fiton Emanuel Macron
Sondazhet janë mbyllur edhe për turin e dytë dhe final të votimeve presidenciale në Francë, 2017. Që nga ky moment, Marinë Le Pen mbetet vetëm kandidate e Frontit Nacional, ndërsa Emmanuel Macron-...
Moment i ‘mjerueshëm’ i Macron? Shpërthen në sharje ndaj mbështetësve të Le Pen: “Frikacakë të urryer”.
Kandidati për presidencën Franceze, Emmanuel Macron fshikullo votuesit e Frontit Nacional, duek i quajtur ‘anti- Francez” dhe “armiq të vërtetë”. Në një moment të ngjashëm me komentin “mjerues’...
Zgjedhjet Franceze: Macron ka llogari bankare sekrete në Karaibe?
Kandidati favorit për presidencialet Franceze, Emmanuel Macron, ka përgatitur dosjen me një padi gjyqësore mbi thëniet online se ai ka një llogari bankare sekrete në ishujt Karaibe. Prokurorët ...
Brigitte Bardot: “Mos votoni për Macron! Në sytë e tij të ftohtë e të çeliktë shikoni mungesën e empatisë!”
Nga: Victoria Friedman/ Ikona e filmit francez Brigitte Bardot iu ka bërë thirrje ndjekësve të saj që të mos votojnë për Emmanuel Macron në zgjedhjet presidenciale të Francës ditën e Dielë. Ajo...
Babai i Macron e dërgoi të birin në Paris për ta shkëputur nga lidhja me mësuesen- sot gruaja.
(FOTO: Macro, kandidat favoit pë President i Francës dhe gruaja e tij Brigitte, ish mësuesja, tani 25 vjeç më e moshuar)/ Atëherë 17 vjeç, Emmanuel Macron u dërgua në Paris nga i ati pasi ai ki...
Emmanuel Macron në revistën e homoseksualëve… gjysmë i zhveshur. Ky do të jetë Presidenti?!
'Mbreti Lakuiq' i Andersenit nuk ka shumë lidhje me kandidatin për President të Francës. I pari kërkonte rrobat më të bukura dhe rrobaqepësit më të shquar; ndërsa Macron zhvishet dhe shkon në revi...
Presidencialet në Francë: ‘Fushatë pa shkëlqim’; Macron shihet që po rrëshqet në sondazhe.
(FOTO: Kandidati pro- globalist i Francës, Emannuel Macron)/ Sondazhet e garës  presidenciale në Francë po ngushtohen teksa fushatës së Emmanuel Macron po i bie shkëlqimi i fillimit teksa më sh...
Richard: Macron, ndale fluturimin! VIDEO
  Escortë me motorë, kortezh me fishekzjarrë trengjyrëshe, si flamuri francez, pritje në La Rotonde. Po sikur Emmanuel Macron ta ketë marrë me shumë vrull, padurimi është një helm.  Nga...
Obama ‘sulet butësisht’. Kthim në politikë: Telefonon kandidatin majtist të Francës, Macron
Përmes mjegullës së debatit që po vazhdon rreth influencës së Rusisë në zgjedhjet e Shteteve të Bashkuara në 2016, zgjedhjeve në Francë, etj; ish-presidenti Barack Obama foli në telefon me kandida...
FRANCË/ Kufizohen papritur shpresat e Macron për president. Ai tha se terrorizmi është ’pjesë e jetës sonë’.
(FOTO: Emmanuel Macron)/ Emmanuel Macron, kandidat favorit për zgjedhjet presidenciale në Francë e ka përshkruar terrorizmin si një ‘problem i pamatshëm’ i cili do të jetë ‘pjesë e jetës sonë t...
Faqja 13 prej 13« E para...910111213