Etiketa: is_tag

Procesi i Berlinit/ Nëshkruhen 3 marrëveshje, nga lëvizja e lirë deri te njohja e diplomave!
Po mbahet sot samiti i Berlinit në Kancelarinë Federale në Gjermani, një takim në kuadër të procesit të Berlinit për Ballkanin Perëndimor. I pranishëm është edhe kryeministri Edi Rama, i cili u pr...
Samiti ‘Ballkani i Hapur’, firmosen 4 marrëveshje Shqipëri–Serbi–Maqedoni e Veriut
Në samitin e radhës për Ballkanin e Hapur që zhvillua në Beograd me pjesëmarrjen e liderëve të vendeve partnere të nismës, Shqipërisë, Serbisë, Maqedonisë së Veriut, Malit të Zi dhe Bosnje-Hercego...