Etiketa: is_tag

LSI tubim në sheshin ‘Nënë Tereza’, dhjetëra mijëra mbështetës
Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur simpatizantët e saj në Sheshin ‘Nënë Tereza’. Me dhjetëra mijëra mbështetës të LSI-së i janë bashkuar thirrjes së drejtuesve për tu bërë bashkë dhe p...
Çfarë bëri politika këto katër vjet?! Berat 30 Maj. VIDEO
Nga Lulzim Basha/ Kryetar i PD/ Partia Demokratike hapi sot fushatën elektorale në Berat. Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, tha:   Më 18 shkurt nuk lindi thjesht një bashkim opozitar. ...
Kryeministri nuk tërhiqet nga mitingu afër Çadrës, por zbut tonet ndaj PD
(FOTO: Arkiv)/ Edi Rama, në tubimin elektoral me simpatizantë në sheshin ngjitur me Çadrën e Protestës së Opozitës, ka zbutuar tonet kundrejt Partisë Demokratike pas arritjes së marrëveshjes me...
Edi Rama ka një mesazh për Metën; por nuk ia thotë dot në sy.
Kryeministri dhe kryetari i Partisë, sot ka mundur të hapë sheshin Skënderbe, të ndaluar prej kohësh për qytetarët, dhe ka takuar të rinj të Tiranës. Duket se e gjitha është bërë për t’i lëshua...