Nga: Agim Xhafka/ Fb

Fatos Nano,pasi po sheh se askush nuk po arrestohet këto ditë, propozoi:

-O njerëz, më fusni mua në burg se ia kam marrë dorën.

Më quani ‘peshku i madh’ se kështu u del fjala ambasadorëve, por dhe reforma në drejtësi quhet sukses i garantuar !

Veritas.com.al/