Etiketa: is_tag

Kuvend/ Përplasje fizike mes Erion Braçes dhe Ervin Salianjit, ndërpritet seanca plenare.
Një konflikt fizik ka ndodhur pak çaste më parë në Kuvend mes Erion Braçes dhe Ervin Salianjit, që është bërë shkak për ndërprerjen e seancës. Shkak për këtë është bërë fakti se Ervin Salianji ...
Një sherr me thika mes të rinjve para Pallatit të Kongreseve dhe selisë së Presidencës, 4 të plagosur. FOTO- VIDEO
Një sherr me thika mes të rinjve në shkollë të mesme, ka ndodhur sot, orët e fundit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, pranë pallatit të Kongreseve, mes dy grupeve të rinjsh. Forcat Shqiponja k...
Koreja e Veriut përplas raketën mbi qytetin e vet, shkakton “dëme të mëdha dhe vraje’.
Koreja e Veriut, aksidentalisht ka përplasur një raketë mbi një qytet koreano- verior në periferi të Phenianit, duke shkaktuar një shpërthim dhe fatkeqësi, teksa po testohej programi i armatimit b...
Audio e luftës në kryesinë e PD, momenti kur Jemin Gjana sulmon fizikisht Valbona Mezinin.
Mbledhja e kryesisë së PD, ditën e enjte, është shoqëruar me përplasje dhe debate të ashpra. Moment kritik ka qenë përplasja e dy anëtarëve të kryesisë së PD-së, Jemin Gjana dhe  Valbona Mezini. ...
JEMI AKOMA HERËT PËR PËRPLASJE…
Frrok Çupi/ Na çmenden këta që thonë se më datë 13 do ‘të ketë përplasje’. Na çmenden jo nga frika, por nga idiotësia dhe zhurma. Meqë Opozita do të manifestojë kombëtarisht kundër qeverisë së keqe...
Një avion Turk bie mbi shtëpitë e banorëve në Kirgistan, dhjetëra të vdekur. FOTO
Një avion Cargo i Turqisë është përplasur në Kirgistan, duke vrarë të gjithë anëtarët e ekuipazhit (katër) dhe 33 persona të tjerë që ndodheshin në tokë- thanë zyrtarët. Avioni Boeing 747 TC-MC...