Etiketa: tv

Gëzimi humb kontrollin te Eni Çobani: ‘Do digjem me benzinë, jam 39 vjeç kur do gjej unë një vajzë për t’u martuar?’
Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër, Gëzimi dhe Kujtimi. Gëzimi ka treguar se para se babai të humbiste jetën nga Covidi, ka folur me vajzën e tij, ku ajo e ka këshilluar ...
Reportazhi i zhdukur për vilën e Metës dhe Kryemadhit, si provë për SPAK!/ FOTO
Nga Adriatik Doçi Kjo skenë krimi është një nga fytyrat e korrupsionit dhe pastrimit të parave të pista nga Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi. Është gjithashtu një nga kulmet më të turpshme të deg...
Transmetuesit televiziv bashkohen kundër Klan dhe Shijak Tv që ‘thyejnë ligjin e konkurrencës’.
Transmetuesit televiziv në vend: Report Tv, News 24, Top Channel, Vizion Plus, Ora HD dhe Ora News i janë drejtuar ditën e sotme Autoritetit të Mediave Audiovizive, lidhur me nisjen e transmetimev...
AMA: Mbyllen sot transmetimet analoge në Tiranë dhe Durrës
Autoriteti i Mediave Audiovizive, AMA, njofton se sot, më datë 10 shtator 2018, janë mbyllur transmetimet analoge audiovizive për qarqet e Tiranës dhe Durrësit. Në këtë mënyrë, nga dita e sotme...
Dashuri dhe më shumë dashuri nga TV shtetëror për Putin. VIDEO
Televizioni shtetëror Roosia nuk mbetet asnjëherë prapa si servil ndaj mbulimit të presidentit Por programi më i fundit televiziv që i kushtohet javës së tij të punës e shton më shumë nënshtrimin ...
Prezantuesi i televizionit belg arrestohet nën akuzën për grabitje me armë.
Një nga prezantuesit kryesorë të programeve të sportit në Televizionin Belg është arrestuar si pjesë e hetimit policor ndaj një seri grabitjesh me armë, thanë prokurorët ditën e Mërkurë. Stephane...
FUNNY STORY/ Moderatori i emisionit në TCH ‘ia mbath’ nga studio sapo ndjen tërmet. VIDEO
Tërmeti që goditi pak më parë Shqipërinë ka shkaktuar panik tek të gjithë banorët. Momenti i tërmetit është regjistruar dhe nga kamerat e Top Channel, në emisionin “Në Shtëpinë Tonë”. Pas lë...
Vritet pronari i një kanali televiziv, i pari i kësaj fushe. Atentati në Vlorë
Pronari i televizionit lokal “Vlora Channel” Erven Hyseni dhe drejtori i OSHEE Roland Saliu, mbetën të vrarë nga një atentat që ndodhi mbrëmjen e sotme në një lokal tek sheshi i Flamurit në Vlorë....
Rama me TV dhe Rama me dorëheqje.
  Dy sarkazma nga Agim Xhafka/ ME TV: Rama: -Ej,ku po shkon? Kameramani: - Pas jush,po filmoj. Rama: -Po unë do bëj shurrën. Kameramani: -Pse, nuk do ta japim? ME...
FAKE MEDIA/ News 24 censuron liderin e Opozitës Basha kur ai kërkoi” të kthehen paratë e vjedhura”
Një  incident është regjistruar sot, në pikë kulmore të fjalimit të liderit demokrat Lulzim Basha: Televizioni  News 24 raportohet se ndërpreu transmetimin direkt të protestës sw opozitës. Bëhe...
Faqja 1 prej 212