Etiketa: is_tag

Debati/ VIDEO-BBC konfirmon kasetën e masakrës së Krushës. Kreu i PD-së: ‘Nuk e njoh!’. Reagon njeriu që filmoi ngjarjen e tmerrshme: ‘Basha erdhi me helikopter dhe mori videon, më tha se…’.
Publikuar nga Descript.al Gjiganti mediatik BBC i ka kushtuar një artikull të tërë masakrës së kryer nga serbët në Krushë të Madhe. Në artikullin që mban datën 4 prill të vitit 1999 vë...
Coronavirusi, tani shfaqet një video e dytë e Tgr Leonardo
Teoria komplotiste, sipas së cilës koronavirusi lindi në një laborator në Whuan, gjen terren të ri pjellor falë një shërbimi tjetër të Tgr Leonardo,këtë herë e datuar në shkurt 2020   A...
Rama publikon videon më të shikuar mbrëmë në SHBA: Të shtrëngojmë dhëmbët për të kursyer jetë! VIDEO
Kryeministri Edi Rama në valën e luft kundër koronavirusit, ka bërë apel për të qëndruar brenda shtëpive për të kursyer sa më shumë jetë njerëzish. Zoti Rama  ka shpërndarë videon më të shikuar d...
Kishim mbajtur frymën: A kjo paska qenë video e Presidentit për Dvoranin!… VIDEO
( Duke dalë nga Prokuroria, Ilir Meta u betua se sapo të shkojë në zyrë do të lëshojë videon e shumëpritur)/ Koment/ Sapo është kthyer nga Prokuroria ku u thërrit për të dëshmuar padinë ndaj...
FOTO E PËRGJIME/ Nuk po u shohin më sytë… Miqtë ngatërrohen me armiqtë, mbetjet me ‘heronjtë’.
Nga L. Skiro/ Na e shpifën, më në fund! Njëri nxjerr foto sot, tjetri pas pak. Tjetri nxjerr video nesër, tjetri pas pak... Njëri tregon ‘zorrët’ sot, tjetri tregon ça ka në bark e nën bark nes...
Një Video që e tregon Donald Trump sa president edhe njerëzor
Në udhëtimin e kthimit për në atdhe, nga samiti i G20 në Hamburg, Donald Trump është përballur me një surprizë: Teksa po ngjitej për në aeroplanin “American Force One”, era e fortë i ka hequr n...
VIDEO/ Trump: Hillary is an Ameriphobe
Regjisori Joel Gilbert, krijuesi bilionerit “Super Trump” që u luajt në Times Square javën e kaluar, ka prodhuar një video satirike me personazhe të gjallë ku Hillary Clinton dërgohet në një instituci...
Nis gara e videove për blerje votash në Dibër
  Dy nga kanalet televizive më të njohura në vend, Top Channel dhe Klan, janë përfshirë në një garë cili do të transmetojë më shumë prova të filmuara se si u blenë votat në Dibër. Në Dibër...