Etiketa: viktima

Tragjike/ Në Tepelenë digjen në banesë nëna dhe fëmija 6 muajsh.
    Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Tepelenës, në jug të Shqipërisë, ku nga zjarri në një banesë ka humbur jetën një grua e moshës 35-vjeçare dhe djali i saj 6-muaj...
Siberi: 71 të vdekur pas intoksikimit nga vaj për banja i parfumuar
Foto: Alkooli i shpërndarë legalisht është shumë i shtrenjtë për miliona rusë. Nga: Astrid Stawiarz/ 117 njerëz janë intoksikuar pasi kanë pirë vaj për banja që përmban alkool, këto produkte...
Në Siri vriten 53 civilë, mes tyre 16 fëmijë
(FOTO: Gjakderdhja në Siri ka një pamje të dhimbshme dhe një Çmim të lartë) Të paktën 53 civilë, mes tyre janë 16 fëmijë, janë vrarë sot gjatë sulmeve ajrore në fshatrat e pjesës qendrore të Si...
Dy viktima nga aksidenti automobilistik në Blinisht, Lezhë
  Fillimisht u njoftua vetëm për një viktimë nga aksidenti automobilisti në kthesën e fshatit Blinist në Lezhë. Por në këto momente njoftohet se edhe njëri nga të plagosurit ka ndërruar je...
Një avion i vogël bie në rrethinat e Shkupit; ka viktima
Autoritetet aeroportuale dhe të Rendit maqedonase kanë gjetur avionin e vogël turistik që u zhduk nga radarët gjatë tentativës për t’u ulur në aeroportin e Shkupit. Mediat maqedonase raportojnë...
E marrin në shtëpi si çoban dhe e vrasin një ditë
Askush nuk mund ta mendonte dje mbasdite, e Mërkurrë, se viktima që u gjet dje në Vlorë, i vrarë me një plumb në kokë, mund të ishte vrarë nga “pronarët” e tij, ose bashkëjetuesit. Mbrëmë u tha ve...
Faqja 4 prej 41234