Etiketa: viktima

2 viktima në poliklinikën e Patosit! Vrasësi i të rinjve është polic, telefonoi dhe mori leje në punë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në ambientet e poliklinikës së Patosit, ku si pasojë e të shtënave kanë humbur jetën dy të rinj. Viktimat janë Elis Kapaj 22 vjeç, banues në Kashisht,...
6 të vdekur pasi një person hapI zjarr në Çeki në dhomën e pritjes së spitalit
10 Dhjetor 20190 PRAGE (AP) - Gjashtë persona jane vrarë në të shtënat në një spital në lindje te Republikës Ceke të martën, tha kryeministri. Policia fillimisht tha se ai qe qëlloi ishte i ...
SHUHET FAMILJA REÇI NË DURRËS, PAS VAJZËS DHE BABAIT, NËNË E BIR NXIRREN TË PAJETË NGA RRËNOJAT
Familja Reçi shuhet pas tërmetit të 26 nëntorit në rrënojat e pallatit 6-katësh në Durrës. Ministria e Mbrojtjes njofton se janë nxjerrë dy trupa të tjerë të pajetë nga rrënojat e pallatit 6-katës...
Tërmeti: Rritet bilanci i viktimave në 9
TërmetI i fuqishëm 6.3 ballë ka goditur vendin, ndërsa zyrtarisht 9 persona kanë humbur jetën, ndërkohë burime nga terreni flasin për 10 të vdekur. Ndonëse ende nuk ka një bilanc të saktë, rapo...
Shënohet viktima e parë nga tërmeti, gjyshja mbulon nipin me trupin e saj, por humb jetën
Një e moshuar raportohet se ka humbur jetën nga shembja e tre pallateve në Thumanë, si pasojë e lëkundjeve të forta të tërmetit të regjistruara në orën 03:55. Një skenë sa tragjike aq dhe rrëqe...
Japoni, shpërthim në restorant; të paktën 42 të plagosur
-Numri i të plagosurve rritet me kalimin e orëve, njëri prej tyre është në kushte të dëshpëruara. Shpërthimi i dhunshëm rreth orës 20:30 lokale- Eshte regjistruar një shpërthim i jashtëzakonshë...
Gjashtë të vdekur, disa të plagosur gjatë panikut në një klub nate në Itali.
Të paktën gjashtë të vdekur dhe disa të plagosur në një rrëmujë për t’u larguar nga klubi i natës kur paniku ndërpreu koncertin në një klub nate në Itali, këtë të shtunë në mëngjes. Media rapor...
Të shtëna me armë në Kanada: ‘Viktima të shumëfishta’ në qytetin universitar.
  Policia kanadeze thotë se ka pasur "viktima të shumëfishta" në një breshëri me arme në qytetin lindor të Fredericton, New Brunswick, që nihet edhe si qytet universitar me rreth 60, 000 banorë. ...
TRAGJIKE: Babi i djalit vrasës kishte humbur edhe një djalë 17 vjeç, por lutet për shpirtin e viktimës së të birit.
  Artur Lala, babai i Devi Lalës, autori i vrasjes me thikë të 15-vjeçarit Angelo Gjokazaj një ditë më parë në Durrës, ka shpërthyen në lot teksa ka rrëfyer për Report Tv ngjarjen që trond...
Një djalë 7- vjeçar Britanik mes viktimave të Barcelonës
Një djalë shtatë vjeçar me shtetësi të dyfishtë British-Australian është vrarë në sulmin terorrist të Barcelonës, ka konfirmuar policia Katalane. Julian Cadman ishte një nga 13 personat e vrarë...
Faqja 2 prej 41234