Etiketa: is_tag

Vrau kunatin se, prej 9 vitesh, i përdhunonte të bijën, flet e ëma e vajzës: ‘S’dija gjë!’.
Një 33-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri nga kunati i tij, pasi ky i fundit ka zbuluar se i riu i kishte përdhunuar prej 9 vitesh të bijën e tij 18-vjeçare, të cilën e kishte nga martesa ...
Vrasja e ndërtuesit në Vlorë, djali i anëtares së KLP sekser pronash, sherri për një sipërfaqe toke!
10 persona janë marr në pyetje përgjatë 24 orëve nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në orën 11:45 minuta në lagjen “Hajro Cakërri” në Vlorë. Dëshmitë e dëshmitarëv...
Krimi në në Shkodër, vriten babë e bir, 53 e 31 vjeç.
Gjokë Gurra dhe Eduart Gurra, babë e bir janë ekzekutuar pasditen e kësaj të enjteje në Dukagjin. Ata janë vrarë me armë zjarri babë e bir, Gjokë dhe Eduart Gurra, përkatësisht 57 dhe 31 vjeç ...
Vrasje me armë zjarri në Shkodër, qiraxhiu vret të zotin e shtëpisë
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Shkodrës. Si pasojë, raportohet se ka ndërruar jetë shtetasi, Petrit Vuksani, rreth 48 -vjeç. Ngjarja e ka ndodhur n...
Dy adoleshentë vrasin me thikë 20-vjeçarin pranë gjimnazit “Partizani” në Tiranë. Në mes një vajzë.
Një 20-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përleshjeve me thika me dy 18-vjeçarë, pak pas mesnatës në rrugën “4 Dëshmorët”. Sipas të dhënave paraprake, pas një sherri për motive ...
Ishte nisur të vrisja politikanë/ Parandalohet krimi, autori mbante arsenal luftarak në makinë
Një ngjarje e rëndë është parandaluar në qytetin e Lezhës. Policia ka vënë në pranga një 36-vjeçar, të cilit në makinë i është gjetur një arsenal i madh armësh. Në pranga ka rënë 36-vjeçari Ant...
E dashura 56-vjeç urdhëroi djegien për së gjalli të të dashurit 61-vjeç. Ndihmës kishte të birin.
Një borxh prej 1 milionë lekësh i ka kushtuar jetën në mënyrë makabre një 61-vjeçari në Tiranë. Menduh Shaban Kurt-Deda u vra në vitin 2017, ngjarje kriminale për të cilën kanë rënë në pranga Marj...
Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së Briken Sanajt, mund të jetë në Belgjikë
Policia ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të vrasjes së Briken Sanajt, i cili nga informacionet paraprake të siguruara nga A2 CNN dyshohet se ndodhet në Belgjikë. Vrasja e Sanajt ndodh...
Dy ditë pas krimit arrestohet Klodian Keqi. Vrau bashkëfshatarin pas sherrit për drutë në Fushë-Krujë
Është arrestuar gjatë mesnatës, Klodan Keqi, autori i dyshuar për vrasjen që ndodhi dy ditë më parë në Fushë Krujë. Keqi ka rënë në prangat e policisë në Konispol, ndërsa mësohet se po tentonte të...
Gjykata e Lezhëse lë në burg 17-vjeçarin që vrau për të marrë gjakun e babait
Gjykata e Lezhës ka dhënë masën “arrest me burg” për 17-vjeçarin Florian Pervathi. Floriani katër ditë më parë qëlloi me armë fqinjin e tij, 65-vjeçarin Leke Lekegjonaj, vëlla i p...