Gazetari Fatos Baxhaku u nda nga ne, humbëm të gjithë.
Gazetaria shqiptare ra në zi të premten pasdite. Ndahet ...
Më shumë
Profil
Rama: Valdrin Pjetri ‘nuk është kriminel! Por përgjegjësia nuk mund të jetë kolektive’
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për dorëheqjen e kryebashkiakut të Shkodrës, Valdrin Pj...
Më shumë
Koment
Ursula von der Leyen, ministres Xhaçka: ‘E kam admiruar udhëtimin tënd… Shqipëria anëtar i denjë i NATO-s’.
Presidentja e sapozgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen vlerëson rolin e Shqipërisë në ale...
Më shumë
Koment
 • fatos-baxhaku

  Gazetari Fatos Baxhaku u nda nga ne, humbëm të gjithë.

 • rama-111-701x433

  Rama: Valdrin Pjetri ‘nuk është kriminel! Por përgjegjësia n...

 • 1-45

  Ursula von der Leyen, ministres Xhaçka: ‘E kam admiruar udhë...

 • prokuroria_1_0-1

  Verifikimet për Pjetrin nisën brenda 24 orëve/ Prokuroria e ...

 • spartak-ngjela

  Kë kapën këta? Bashkëpunëtorin e tyre… Po paska qenë s...

Vendi

Nuk ka më dyshime, jeta e pushtetit të ri lokal në ...

Europa

Ursula von der Leyen, ministres Xhaçka: ‘E kam adm ...

Fakti i ditës

Rama: Valdrin Pjetri ‘nuk është kriminel! Por përg ...

Parlament

Ngatërrohet situata/ Lëmshi i Valdrint lidh keqas ...

Pse Basha nuk u bë lider?, dhe dështimi i PD.
Basha gënjen demokratët si laraska me ‘hallatet e demit’.
Boll është boll, doktor! Shpëto PD nga shkatërrimi dhe hapi rrugë garës.
Si e tjetërsuan Kinostudion Berisha dhe Basha; si dhe ‘Teatri’ sot…
SHTOHEN ZËRAT KUNDËR BASHËS. ISH MINISTRI I BERISHËS: PD RREZIKON TË ASGJËSOHET SI ALTERNATIVË
Ish kryetari i PD, Elezi: ‘Luledhimsat po sillen si gomari në ëndërr!’