Mbi 5 mijë të vdekur. Si duken sot Turqia dhe Siria. 65 vende të botës dërgojnë ndihma. Ditë pas dite, orë pas ore
Një tërmet i fuqishëm ka goditur një zonë të gjerë në Turqinë juglindore, pranë kufirit ...
Më shumë
Foto
Turqia shpall gjendjen e emergjencës! Mbi 2300 viktima e 9000 të plagosur
Një tërmet i fuqishëm 7.9 ballë ka goditur kufirin mes Turqisë jugore dhe Si...
Më shumë
Lajme
Shqipëria u zgjat dorën e ndihmës Turqisë dhe Sirisë pas tragjedisë së tërmetit
Shqipëria do të jetë gati të ndihmojë Turqinë dhe Sirinë pas tërmetit shkatërr...
Më shumë
Lajme
 • 2222-1-640x462

  Mbi 5 mijë të vdekur. Si duken sot Turqia dhe Siria. 65 vend...

 • KIM

  Sulmet kibernetike të Iranit kundër Shqipërisë, SHBA krah/ Y...

 • 1675688186_c9327cddbf9546c3a9c1376c3df4fa69

  Turqia shpall gjendjen e emergjencës! Mbi 2300 viktima e 900...

 • 1675675691_finalprojekt.00211202.Still016

  Tërmeti shkatërrues në Turqi, Rama: ‘Nisim një mision ...

 • Screenshot-2023-02-06-065830

  Shqipëria u zgjat dorën e ndihmës Turqisë dhe Sirisë pas tra...

Vendi

Hapet tuneli i Llogarasë. Rama ndan pamjet ekskluz ...

Europa

BE: Dy eurodeputetëve u hiqet imuniteti parlamenta ...

Fakti i ditës

Tërmeti shkatërrues në Turqi, Rama: ‘Nisim n ...

Parlament

Bie interpelanca me Ramën, Kuvendi, përmes fishkël ...

Përvijimi i ri politik: Nuk është më e majta kundër të djathtës, por populli kundër elitave politke.
Autori amerikan i librit “Armët dhe çunat” flet për Gërdecin: Asgjë nuk fshihet dot përgjithmonë!
Kjo është Lufta Tretë e Dimrit/ A mund të pësojë Putini fatin e Napoleonit dhe të Hitlerit?
Cili do të jetë konflikti më i rëndë në vitin 2023, pas luftës në Ukrainë?!
Floriani 18 vjeç, në burg ka gjetur qiriun
NUK ËSHTË PAK TË MËRZISËSH NJËKOHËSISHT “RILINDJEN” DHE “FOLTOREN”