Zonja Jozefina Topalli, ish nënkryetare e PD dhe kryetare e Kuvendit ndodhet në një konferencë për mediat.

Që në fillim ajo ka kërkuar largimin e Bashës nga PD. “Basha ka marrë peng PD-në dhe po manipulon zgjedhjet”- ka thënë fillimisht Topalli

(Vijon)