Dy persona janë gjetur të pajetë në lumin Buna.

Dyshohet se ata janë mbytur që dje dhe familjet kishin bërë denoncim në polici për zhdukjen e tyre.
Sipas disda deshmive ata kishin shkuar ne lume per t’u lare

Pas disa orëve kërkime, trupat janë gjetur nga polumbarët në afërsi të fshatit Darragjat.

Sipas të dhënave të para dy të rinjtë janë njëri banor i zonës dhe tjetri nga qyteti i Pukës.

(Vijon…)

Komente

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.