Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën
Yuri Kim deklaroi se shpallja non grata e Sali Berishës erdhi pasi u mblodhën prova nga shumë institucione. “Nuk është vetëm DASH. Përfshihen a...
A ia ka falur Bashës lobimet anti-amerikane që ka bërë? Yuri Kim: Lulzim Basha mbetet udhëheqësi i zgjedhur i PD
Gazetarja e Euronews: Ndërkohë, opinioni publik ka dëgjuar edhe për një lobim nga Basha në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, etj. Veprime më ant...
SHBA i tregon vendin Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë…
Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka sqaruar vendimin për shpalljen “non grata” të ish-kryeministrit Sali Berisha. Ajo tha se vendimi ë...
Agron Duka: Ja skenari i Berishës për të goditur Bashën në zgjedhje.
Kreu i PAA-së, Agron Duka në studion e Report Tv ka bërë me dije se kanë marrë një ftesë nga Sali Berisha për të bashkëpunuar për zgjedhjet në bas...
Vizita e Erdogan në Shqipëri, Rama: Rastësi që vizita e tij përkoi me përvjetorin e vdekjes së Skëndërbeut! Mos ia nxirrni inatin tim Turqisë mike
Shumëkush e quajti ardhjen e presidentit turk në Shqipëri, Erdogan në ditën e vdekjes së heroit tonë kombëtar, Skënderbeut si një provokim, por pë...
Basha sulmohet në rrugë nga mbështetësit e Berishës. Basha: ‘Ndale dorën sa nuk është vonë’
Lufta brenda PD-së, nga selia e partisë te Kuvendit, sot është zhvendosur edhe në rrugë. Lulzim Basha është pritur me protesta nga mbështetës të S...
PD i përgjigjet Sali Berishës: Gënjeshtar ordiner! Do të mbahet mend si dhunues i PD.
Partia Demokratike i përgjigjet ashpër ish-kryeministrit Sali Berisha, pas akuzave që ky i fundit ka hedhur për gruan e Lulzim Bashës, Aurela Bash...
Erdogan mbërrin në Rinas, pritet me ceremoni zyrtare dhe përqafime nga Rama
Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan teksa pritet të mbërrijë në aeroportin e Rinasit rreth orës 09:20, me dhjetëra qytetarët kanë dalë rrugë me f...
Erdogani vjen në Shqipëri, vizita 13 orë nga Tirana në rrugët e qytetit të ri të Laçit.
Flamurët e Shqipërisë dhe Turqisë janë vendosur në shtyllat e ndriçimit në kryeqytet dhe në rrugën kryesore të Laçit. Presidenti i Turqisë Rexhep...
Basha flet pas daljes nga prokuroria: Autorët e dhunës së 8 janarit të vihen para drejtësisë!
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas dëshmisë së tij në prokurori, tha se autorët e dhunës së 8 janarit duhet të vihen para drejtësisë....
Faqja 1 prej 14912345...102030...E fundit »