Yuri Kim: ‘Ka ardhur koha të merren hapa të nevojshëm për votën e diasporës!’
Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri  Kim gjatë fjalës së saj në konfere...
Më shumë
Koment
Tiranë/ Polici vret me armë policin, e bullizonte prej kohësh.
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Komisariatin nr. 3 në Tiranë, ku një punonjës policie ka...
Më shumë
Lajme
 • Match-Preview-Roma-V-Feyenoord-1-1

  Conference League në “Air Albania”/ Mes festës, trazirave dh...

 • 1653462976_romafeynord

  Sot, Tirana qendra e futbollit evropian! Luhet Roma-Feyenoor...

 • 1653388128_manjaaa

  Manja kallëzon në SPAK drejtoreshën e Agjencisë së Trajtimit...

 • yuri-kim-ambasadore-750x375-1-750x375

  Yuri Kim: ‘Ka ardhur koha të merren hapa të nevojshëm ...

 • 2-12-800x450

  Tiranë/ Polici vret me armë policin, e bullizonte prej kohës...

Vendi

As David McAllister i PPE, që erdhi në Tiranë, nuk ...

Europa

Arrestimet e ish-ministrave kanë qenë spektakolare ...

Fakti i ditës

Dendias në Tiranë: Nisim shpejt procedurat për abr ...

Parlament

Kuvendi rrëzon kërkesën e opozitës për mocion me d ...

Ukraina mund ta fitojë luftën deri në fund të vitit: Flet Shefi i Inteligjencës
I treti është SPAK.
Tradhtia e Dritan Abazovicit dhe e Mark Milanit
Njerëz në radhë për të vrarë Krishtin e Europës
Që në 2014 Henry Kissinger parashikoi shumë nga çështjet ruso-ukrainë
S’KA GJË TË RE NË PD