Etiketa: dhuna

Tifozët holandezë ushtrojnë dhunë në Tiranë, 45-vjeçari mbeti i gjakosur, pa ndjenja
“Top Channel” ka siguruar pamje nga vendi ku ndodhi një përleshje mes tifozëve holandezë dhe një shqiptari, ku ky i fundit u dëmtua rëndë. Siç shihet në foto, 45-vjeçari me inicialet A. G. ësht...
Sulmi mbi selinë, reagon PD: “Dhuna në PD është akti i fundit i Sali Berishës!”
Partia Demokratike këtë të shtunë e konsideroi përpjekjen e ish-kryeministrit Sali Berisha për të thyer dyert e godinës së selisë si një nga aktet finale të ish-kreut të kësaj partie, me veprime...
Lufta’ në PD, reagon Bashkimi Europian: Jo dhunë në politikë!
Delegacioni i Bashkimit Evropian dënon aktet e dhunës që kanë ndodhur sot dhe u bën thirrje të gjithë aktorëve të përfshirë të ushtrojnë qetësi dhe përmbajtje. "Nuk duhet të ketë vend për dhunë...
Berisha nxit turmën, nga ana tjetër thërret: ‘Vetëpërmbahuni!’.
Protestuesit kanë arritur të hapin me forcë derën e PD, ndërsa Sali Berisha i cili është nisur në seli ka bërë thirrje për vetëpërmbajtje. Berisha tha se sot PD do të jetë shtëpia e L...
PD, pas thirrjes së Berishës për protestë: ‘Dhuna, opsioni i vetëm që i ka mbetur!’
“Partia Demokratike nuk do të jetë kurrë e hapur për trafikantët e drogës që shoqërojnë Sali Berishën në sulmin që po përgatit kundër Partisë Demokratike për të vendosur hallin e tij mbi të ardhme...
Terrorizohet familja në Kuçovë, 6 persona i dhunojnë me shkop bejsbolli: ‘Jeni të vdekur!’
Një familje nga Kuçova është dhunuar e terrorizuar nga gjashtë persona. Denoncimi është bërë nga 34-vjeçari i dhunuar Arbër Liço, i cili ka deklaruar se 6 persona i kanë shkuar në banesë, secili m...
Dhuna në kryeqytet/ Yuri Kim: ‘Ata që ishin në pushtet më parë të mos bëjnë gabimet e së kaluarës’.
Zonja Yuri Kim, ambasadore e SHBA në Tiranë ka reaguar sot rreth dhunës qe po ushtrohet ne Tirane kinse ne lidhje me crasjen e Klodian ERashës Ajo shkruan: “Vdekja e Klodian Rashas është një...
Halabakët e politikës dhe lëvizja “Stresiste” në Shqipëri
Nga Mentor Kikia Në pamundësi, apo në mungesë të dëshirës, për tu thelluar mbi shkaqet e revoltës së të rinjve, qeveria dhe mbështetësit e saj e konsiderojnë këtë një vepër të opozitës. Kjo i i...
Ngjela shtang gazetaren dhe bën deklaratën e papritur gjatë transmetimit ‘live’: Çfarë televizioni jeni ju?
Avokati Spartak Ngjela ka bërë një reagim të fortë gjatë një interviste në Neës24. Teksa ishte i ftuar përmes një lidhje live të komentonte protestën e zhvilluar dje në Tiranë, Ngjela e ka quajtur...
MOS KUJTONI SE “LUFTËN” TUAJ DO TA SHIKONI NGA TELEVIZORI
Nga  ASTRIT PATOZI Unë vetë jetoj në një apartament të zakonshëm dhe të thjeshtë në Tiranë, si shumica e shqiptarëve të tjerë. Por nuk dua kurrësesi që dhuna e pakontrolluar apo turmat e ...
Faqja 1 prej 3123