Etiketa: kukes

Banorët e Borjes iu shpëtojnë jetën tre elektricistëve.VIDEO- Filmi Rruge te bardha
Tre elektricistë që kishin shkuar në ndihmë të banorëve në fshatin Borje në Kukës, janë zënë në kurthin e borës dhe të të ftohtit para se të mbërrijnë në fshat. Izolimi mes dëborës teksa nata p...
Në Kukës po protestohet kundër taksës në Rrugën e Kombit
Qindra banorë të rrethinave të Kukësit kanë protestuar sot me pankarta në duar në Rrugën e Kombit duke kërkuar nga qeveria anullimin e taksës për këtë rrugë. Vendimet e kohëve të fundit të Qeve...
Faqja 8 prej 8« E para...45678