Etiketa: polici

Një melodramë kthehet në tragjedi, gjithçka rreth një gruaje/ Kavajë. FOTO
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Kavajë, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur. Burime policore bëjnë me dije se ka ndodhur një konflikt i armat...
Ish polici vritet me breshëri plumbash në një makinë luksoze, BMW X5
Mbrëmë, një ish-oficer policie ka mbetur i vrarë në një atentat me armë zjarri në Tiranë. Viktima është Santjago Malko 26 vjeç, me origjinë nga Lushnja dhe banues në Tiranë. Ish-polici u gjet i...
Një zonjë tiranase njofton zjarrfikësit se macja ka mbetur në majë të selvisë. FOTO
Një zonjë nga Tirana ka qenë e shtrënguar të thërrasë Zjarrfikësit e Bashkisë se macja që kishte hipur në majë të selvisë nuk mund të zbriste më. Atëherë Forcat e Zjarrfikësve të Bashkisë kanë ...
Polici- më i mençur se deputeti/ Në një ditë proteste poltike. VIDEO
Është konstatuar sot në Tiranë, gjatë një proteste politike kundër kryeministrit ku u ndodhen përballë deputeti me policin... Partia Demokratike organizoi sot paradite një protestë në qytetin e...
Durrës: Gruaja e policit vetëvritet me armën e të shoqit
Gruaja e një efektivi policie në Durrës është gjetur e vrarë në banesën e saj. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:20 në lagjen nr. 7 të qytetit. Nga të dhënat paraprake të policisë, dyshohet se 47-vj...
Polici i rrethimit në Francë ‘ra si hero’, tha presidenti Macron.
Një oficer policie i Francës, i cili u vetë sakrifikua për pengjet në rrethimin e supermarketit ditën e  Premte, ka vdekur, thanë zyrtarët e policisë. Leitnant-Colonel Arnaud Beltrame, 45vjeç, ...
Vlora si ‘Far West’, qëllojnë me armë në qytet; tre të plagosur. Blindohet spitali.
Spitali i Vlorës është blinduar nga Policia e shtetit menjëherë pasi kanë mbërritur tre të plagosurit e përplasjes me armë zjarri në mes të qytetit, pranë Kishës Ortodokse. Ngjarja ndodhi sot pasd...
Arrestime masive e fajtoreve te droges, deri tani 40 persona
Dita e trete e Operacionit te Policise se Shtetit kunder kultivimit dhe trafikut te narkotikeve, shenohet sot me 40 te arrestuar. Operacioni i Policise ka nisur me 28 gusht, ku jane perfshire 1...
Portieri i famshëm i ‘Vllaznisë’ mbetet i vetëm dhe vret veten.
Ka gjithë ditën që qarkullojnë lajme se 'një 60 vjeçar në Korçë i ka dhënë fund jetes' duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banointe U tha edhe se 'ksihte lëlë një letër' lamtumire dhe...
‘Sabahu’ i zgjedhjeve në ditën e Filter Bajramit vjen me një viktimë; polici vret veten.
Një polic i shërbimit në qendrën e votimit ka vrarë veten pak para mesnate, teksa kryente detyrënnë fshatin Dishnicë, Korçë në qendrën e votimin nr 3733. Punonjësi i policisë Ameli Vila, rreth ...
Faqja 1 prej 212