Ka degjeneruar në konflikt me grushte, një emision në “Info Magazinë” më Kosovë, ku të ftuar ishin deputeti i NISMA-s Milaim Zeka, dhe deputeti i ri i Vetëvendosjes Frashër Krasniqi, raporton ‘Express’.

Të dy deputetët kanë fyer njëri-tjetrin, dhe Krasniqi ka gjuajtur me shishe ujë Zekën, më pas sherri ka degjeneruar në grushte dhe e gjithë skena është transmetuar live.

Veritas.com.al/

https://youtu.be/IFLKb1I7gys