Sot, gjatë ditës, disa media online dhe portale kanë transmetuar një lajm sikur aktori i njohur Silvester Stallone ‘ka vdekur’. Lajmi i alarmoi familjarët e Stalone. Vëllai i tij, Frank Stallone, shkroi në Tëitter se fjalët ‘e përhapura sikur Silvester ka ndekur, janë të rreme”.

Ai ka reaguar duke i quajtur gazetarët ‘të sëmurë dhe të çmendur’.

Nuk është hera e parë që përhapen lajme të tilla sikur Silvester Stallone ka vdekur.

Edhe në vitin 2016 ndodhi e njëjta gjë. Por, fatmirësisht, Stallone është gjallë dhe po pret të shijojë suksesin e filmit më të ri “Creed 2”.

Veritas.com.al/