Etiketa: is_tag

Sot heret në mëngjes, aksidenti i merr jetën pasagjerit në autostradën Fushë Krujë –Thumanë.
Policia e Krujës ka reaguar në lidhje me aksidentin e rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Fushë Krujë – Thumanë. “Blutë” bëjnë me dije se shofer ka qenë shtetasi J...
Aksidenti në Tiranë, policia: ‘Shifra shkon në 9 të plagosur!’
Policia ka dhënë të tjera detaje në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi sot në qendër të Tiranës. “Në vijim të informacionit paraprak të dhënë pak minuta më parë, ku rreth orës 11:35, në ven...
Aksident automobilistik në Tiranë! Autobusi përplaset me 9 automjete. 6 të plagosur.
Një aksident i rëndë ka ndodhur në kryeqytet, ku një autobus i linjës së ‘Unazës’ është përplasur me të paktën 9 automjete. Përplasja ishte aq e fortë sa u përfshinë zinxhir automjetet në aksident...
Aksident utomobilistik/ Një 35 vjeçar, pasagjeri, humb jetën në hyrje të Tiranës.
Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar mëngjesin e sotëm në hyrje të Tiranës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kastriotët” pranë Kthesës së Kamzës, ku dy makina janë përplasur me ...
Makina bie në humnerë 90 metra. 3 prej 4 janë fatlumë, shoferi mbetet viktimë.
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 3 të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Samurr-Qafë Mollë Viktima është Besnik Samurri rreth 38 vjeç, shof...
Tragjedi në autostradën Tiranë-Durrës/ Dy vajza humbin jetën, në gjendje të rëndë shoferi, emër i njohur për policinë
Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku kanë vdekur dy persona dhe është plagosur rëndë shoferi i automjetit. Viktimë ka mbet...
Aksident i rëndë në Mirditë, humbin jetën dy të rinj!
Dy të rinj humbën jetën dhe një tjetër u plagos rëndë në një aksident tragjik të ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi rreth orës 2 e 30 minuta ...
Mbrëmë te ‘Kodra e Diellit’/ Shoferja 29-vjeçare përplasi në trotuar 3 këmbësorë, njëri humb jetën sot.
Një 60-vjeçar i identifikuar si Begzan Hysa ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës pasi u përplas nga makina mbrëmë në afërsi të zonës së njohur si ‘Kodra e Diellit’ në Tiranë. 29-vjeçarja e id...
Autobusi me targa polake del nga rruga pranë Zagrebit, 11 veta të vdekur në vend.
Një autobus me targa polake është përfshirë në një aksident të rëndë në autostradën A4 Zagreb-Goriçan mëngjesin e së shtunës. Të paktën 11 persona vdiqën në vend dhe 34 persona u plagosën, krye...
Aksident rrugor/ 2 turistë polakë humbin jetën në Shkodër.
2 turistë polakë kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur mesditën e sotme në Kryebushat të Shkodrës. Waldemar MakoWski, 45-vjeç, dhe Marta MakoWska 42 vjeçare, të cilët ...