Etiketa: bilanci

Në betejën me përmbytjet kanë mbetur 65 ura dhe janë përmbytur mbi 1200 hektarë tokë.
Sot, sapo dolën rrezet e para të diellit, kryeministri i republikës, Rama, ka mbledhur komitetin e Emergjencave ku është paraqitur edhe bilanci paraprak i ‘luftës’. Në fushën e betejës me vërsh...
Barack Obama, edhe një muaj; cili është bilanci?
  Nga Amelie Revert/ Në 8 nëntor, amerikanët do të zgjedhin pasardhësin e Barack Obamës në Shtëpinë e Bardhë. Pas tetë vitesh në pushtet, cili është bilanci i dy mandateve të presidenti...
Faqja 13 prej 13« E para...910111213