Etiketa: is_tag

Ulet çmimi i naftës, 8 lekë më pak, nga sot ora 18:00, shitet me 235 lekë/litër!
Pa kaluar 24 orë, çmimi i naftës dhe benzinës ka pësuar sërish rënie. Bordi i Transparencës ka publikuar shifrat e reja me të cilat do të shitet nafta, gazi dhe benzina. Nafta do të shitet me 235 ...
Pritet sërish rritje e çmimit të naftës! Në bursë shitet me 118$ për fuçi
Sot do të mblidhet sërish Bordi Kombëtar i Administrimit të Karburanteve, ku pritet të ketë një rritje të çmimeve, pasi e njëjta gjë ka ndodhur edhe në tregjet ndërkombëtare. Aktualisht në të g...
Nafta, ngrihet bordi i karburanteve, cilët janë janë anëtarët.
Kryeministri Edi Rama gjatë një konference për shtyp tha se do të dalin me një akt normativ për t'i dhënë mundësi qeverisë të hyjë në administrimin e furnizimit me naftë, bashkë me furnizuesit, nd...