Etiketa: is_tag

Durrës: Në dy vetura të vogla “Toyota Yaris” kapen 3 milionë e 470 mijë euro
Është kapur një sasi shumë e madhe monedhë euro në Portin e Durrësit- ka njoftuar Polcia. Eurot ishin të ngarkuara në dy vetura “Toyota Yaris”. Lajmi i çuditshëm ka shkaktuar lëvizje në Polici dhe...
Ditë e keqe vrasjesh, e fundit në Durrës; vera po vjen me vepra të rënda.
Sot pasdite u mor vesh një krim tjetër brenda familjes, në Durrës. Lajmi erdhi pas tronditjes së rëndë që shkaktoi vrasja e një të reje në Rrugën ‘Don Bosko.; në Tiranë, ku një 31 vjeçar vrau ish ...
Roja plus dy të tjerë, bëhet 3 numri i të arrestuarve për grabitjen në Prokurori.
Dy persona me precedentë të mëparshëm penalë u arrestuan nga policia mëngjesin e të premtes, të akuzuar për grabitjen në zyrat e prokurorisë së Durrësit. Policia njoftoi se përveç rojes private, k...
ANA TJETËR E VJEDHJES E PROKURORISË SË DURRËSIT
  Nga: Dritan Kaba/ Vjedhja e Prokurorisë ne Durrës na dha shprese! Paska edhe prokurore qe nuk blihen! I tille qenka Afrim Shehu. Nuk e njoh fare, për here te pare e dëgjoj emrin ...
Durrësi u zgjua i rrënuar nga stuhitë e erës. Shiko VIDEO
Dje në mbrëmje,  një erë e fortë  përfshiu jo vetëm gjirin e Durrësit, por gjithë territorin e vendit. Sot një ditë të re, duken qartë dëmet e shkaktuar nga era e djeshme në bregdet.   Në qytetin ...
Në Durrës mbërrijnë ekspertët e DEA-s amerikane. Çfarë po hetojnë?
Pas kapjes se 613 kilogram kokaine të ardhur nga Kolumbia në Portin e Durrësit, mbrëmë kanë mbërritur në Shqipëria ekspertët e DEA-s Amerikane për të hetuar për ngarkesën supër milionere prej 180 ...
TRAGJIKE: Babi i djalit vrasës kishte humbur edhe një djalë 17 vjeç, por lutet për shpirtin e viktimës së të birit.
  Artur Lala, babai i Devi Lalës, autori i vrasjes me thikë të 15-vjeçarit Angelo Gjokazaj një ditë më parë në Durrës, ka shpërthyen në lot teksa ka rrëfyer për Report Tv ngjarjen që trond...
Analiza e Berishës: Kokaina 613 kg.- lajm botëror. Ja kush e priste në Durrës.
Nga: Sali Berisha/ Në radarët e drogë ‘Xibraka bis’, përsëri Rama dhe Olsi i tij! Të dashur miq, kapja e 613 kg kokainë dy ditë më parë në portin e Durrësit ishte lajm kryesor botëror. Natyrisht...
FAKTE TE REJA: 613 kg kokainë nga Kolumbia, kompania ka edhe dy kontenierë të pa zhdoganuar
Hap pas hapi po zbulohen ‘Çudira’ në aferën e 613 kilogram kokainë të zbuluar në Durrës. Veç te pronari i vërtetë nuk po na çojnë gjurmët. Të tjera detaje raportohen sot në lidhje me ‘pronarin’...
“Bycicle Durrës’ në respekt të biciklistëve, në vitin e tretë.
Nga: Ogert Keçi/ ‘Bycicle Durrës’ është një grupim qytetarësh durrsak, të cilët janë përdorues dhe dashamirës të biçikletës. Themelimi i këtij grupimi u bë në 20 dhjketor 2015, kur u zhvillu...