Etiketa: is_tag

“Jam me master dhe nuk kam vrarë njeri!”- slogan interesant për të mos u pranuar në punë.
(FOTO: Pamje nga protesta sot para Bashkisë Durrës)   Para Bashkisë së qytetit të Durrësit, sot në mëngjes janë grumbulluar dhjetëra qytetarë, kryesisht të rinj, në një miting proteste....
Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, afër Shkozetit. Makina është e përmbysur, nuk dihet më shumë
  (FOTO: Nga vendi i aksidentit. Foto amatore) Vetëm harta digjitale e aksidenteve dhe një fto e turbull e prezantuar prej saj ka dëshmuar se aksidenti ndodhi në afërsi të Durrësit. Mak...
Në të njëjtin fshat- dy vetëvrasje, në një ditë
  Të dy vetëvrasjet kanë ndodhur në fshatin Fllakë të Durrësit brenda 24 orëve. Dy njerëz të dëshpëruar në ekstrem kanë vendosur t’i japin fund jetës. Njëra është grua në moshën 46 vjeç...
Shpërthim me eksploziv në një makinë në shëtitoren e Durrësit, hamendjet shkojnë te zyrtarët e shtetit
 (FOTO: Makina policie në kërkim të autorit të shpërthimit) Vetëm pak më parë, as një orë, në shëtitoren kryesore të Durrësit që mban emrin “Taulantia”, në një makinë ka shpërthyer një sasi eks...
Një vajzë shkon me këmbët e veta në hotel me vrasësin. E çuditshme!
  Ngjarjen e bëri të ditur Policia e Durrësit, dje,  vetëm në momentin kur arrestoi “djalin me armë”, domethënë në fund të historisë. “Djali me armë” siç po e quajmë, por që policia ia shp...
Urgjent/ Nga salla e Kuvendit njoftohet se një avion me hashash ra në Durrës
Updated/ Zona ku është ulur avioni i italianit Guido Andrea Guidi, 69 vjeç, është një fushë prej më shumë se 2 kilometrash e cila sipas gazetarëve që kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ishte e...
Një adoleshent kureshtar humb jetën në “folenë” e ashensorit
Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në Durrës, në lagjen Shkozet. Edhe vetë skena ku ndodhi fatkeqësia duket e turbull. Policia lokale që njofton aksidentin  rëndë, jep vetëm inicialet e emrit të adole...