Etiketa: krim

Djali godet me shkop në kokë babanë, vdes në vend 52 vjeçari në Fier! I riu e quan veten ‘unik’ në rrjete sociale
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një 52 vjeçar ka gjetur vdekjen në vend pasi është goditur me shkop nga djali i tij. Ka qenë Erdis Rapi 25 vjeç, i cili ka goditur me shkop në kokë ...
Vret kunatën në Bathore, bie në prangat e policisë në Lushnjë.
Autori i vrasjes së kunatës 34-vjeçare në Bathore është arrestuar ditën e sotme, pas ndjekjes dhe rrethimit të policisë në qytetin e Lushnjes. Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tij 34...
Një vajzë mbytet ne plazhin e Velipojës, por dyshohet se është kryer një krim; arrestohet një 24 vjeçar
Policia ka arrestuar një 24- vjeçar për vajzën që u gjet dje e pajetë në   velipoje,17 vjeçarja e cila humbi jeten ne plazhin e Velipojes nje dite me pare u gjet e pajete nga nje peshkatar 800 met...
Kush qëlloi me armë zjarri në një hotel në Tushemisht ku u thyen xhama dritaresh dhe u dëmtuan makina? Policia jep disa detaje.
Të shtënat me armë zjarri në drejtim të një hoteli, kanë zgjuar të tmerruar banorët dhe pushuesit në Tushemisht këtë të shtunë. Sipas pronarit të hotelit, kjo është hera e dytë pas disa ditësh...
U dëbua nga Britania për vrasje në Shqipëri, por gangsteri shqiptar rikthehet dhe hap biznes
Një gangster shqiptar që ishte dëbuar nga Britania për shkak se kishte qëlluar me armë zjarri gjashtë herë një rival në një tentim-vrasje gjakftohtë në vendlindjen e tij, është kthyer në Britani t...
Një melodramë kthehet në tragjedi, gjithçka rreth një gruaje/ Kavajë. FOTO
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Kavajë, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur. Burime policore bëjnë me dije se ka ndodhur një konflikt i armat...
Mirditë/ 34 vjeçarin e vranë dhe e hodhën në kanal, ja kush është viktima në Mirditë!
34-vjeçari, Eri Zefi u vra pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Zall-Xhuxhë, në Fan të Mirditës. Pasi u qëllua disa herë me armë zjarri, viktima u hodh në kanal. Zefi është gjetur nga banorët...
Zjarr armësh në një spital në Çikago; burri vret mjeken me të cilën kishte pasur lidhje, dhe një oficer policie.
Një mjeke i sapo diplomuar si farmacist dhe një oficer policie kanë mbetur të vrarë pasi një person i armatosur hapi zjarr në një spital në Çikago, deklaroi policia. I armatosuri është parë duk...
Djali 26 vjeç kthehet nga Anglia dhe vret dy prindërit në Peshkopi.
(Pamje nga vendi i ngjarjes në qytetin e Peshkopisë)/ Një krim i rëndë ka tronditur sot Dibrën. Një i ri ka 26 vjeç, ka vrarë babanë dhe nënën e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen e ‘...
Pse e Diela është dita e javës me më shumë krime në familje?
Nga: L. Skiro/ Duhej të vinte e diela pas vrasjes së bujshme të studentes së mjekësisë, Ariela Murati, për të dëgjuar një kob tjetër si ky sot, e dielë. Të dielën e kaluar krimi mund të quhej '...
Faqja 1 prej 3123