Etiketa: is_tag

Nëna e Kryemadhit paraqitet në SPAK: U pyeta për pasurinë! Monikën e kam ndihmuar unë…
Fatime Kryemadhi, mamaja e Monika Kryemadhit është paraqitur sot në SPAK pasi është thirrur nga prokurorët. Pas disa orësh qendrimi në Prokurorinë e Posaçme, Fatime Kryemadhi ka deklaruar për g...
Gjykata rrëzon Kryemadhin, lë në fuqi vendimin për sekuestron e një telefoni
Gjykata e Apelit të Posaçëm ka rrëzuar kërkesën e Monika Kryemadhit për heqjen e sekuestros së një telefoni. Kryemadhi kishte ankimuar vendimin e Shkallës së Parë, pasi kjo e fundit rrëzoi kërkesë...
Gjykata “rrëzon” Kryemadhin, lë në fuqi vendimin për sekuestro
  SPAK sekuestroi disa prova, Gjykata e Latë rrëzoi kërkesën e Monika Kryemadhit, lë në fuqi sekuestron. Lajmi në përditësim…
Monika Kryemadhi ankimon në SPAK sekuestrimet, përfaqësohet në GJKKO nga avokati
Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka ankimuar në Gjykatën e Posaçme një sekuestrim të kryer nga ana e SPAK. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për pasuri apo send në emër të saj. Ende nuk...
Meta e Kryemadhi 700 mijë dollarë për të dalë foto me Trump? SPAK merr në pyetje ish-deputetin e LSI-së
Prokuroria e Posaçme ka marrë në pyetje disa ditë më parë ish-deputetin e Lëvizjes Socialiste për Integrim Indrit Brahimllari, në lidhje me lobimin në Amerikë të subjektit politik që ai përfaqëson...
Llogaritë e Kryemadhit në parajsa fiskale, Rama: Ç’bën drejtësia e re, pse nuk po heton? Peshkaqenët po enojnë një vend të NATO-s
Kryeministri Edi Rama ka kërkuar nga drejtësia e re që të nisë hetimin për Monika Kryemadhin nëse ka marrë para nga rusët në kompani offshore. Për kreun e qeverisë kjo është një emergjencë komb...
Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, PS: Prokuroria të kishte nisur menjëherë hetimet!
Prokuroria duhet të kishte nisur hetimet për lidhjet ruse të Monika Kryemadhit. Këhtu u shpreh kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i cili shtoi se Kryemadhi duhet të kishte dalë në dekl...
Monika Kryemadhi në SPAK. Çfarë kallëzoi për inceneratorin e Sharrës, të vërtetën apo jo?
Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi është thirrur ditën e sotme në SPAK. Ajo është thirrur për t’u pyetur në lidhje me denoncimin e bërë prej saj sa i takon incenerarotit të Tiranës. S...
Kryemadhi nxjerr zbuluar Metën: “E ka ndihmuar Dorian Duçkën”
Deputetja Monika Kryemadhi ka pranuar lidhjen e kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta me Dorian Duçkën. Në një deklaratë për mediat, Kryemadhi është shprehur se Meta ka ndihmuar në shkollimin e...
SPAK trondit sërish Metën dhe Kryemadhin, dërgon letër-porosi në Austri, Qipro e San Marino
lir Meta dhe Monika Kryemadhi janë tronditur sërish nga Prokuroria Speciale. Pas hapjes së dosjes për lobimet në SHBA, SPAK ka nisur hetimet edhe për ndërhyrjet estetike të çiftit të Partisë së Li...