Etiketa: is_tag

SPAK trondit sërish Metën dhe Kryemadhin, dërgon letër-porosi në Austri, Qipro e San Marino
lir Meta dhe Monika Kryemadhi janë tronditur sërish nga Prokuroria Speciale. Pas hapjes së dosjes për lobimet në SHBA, SPAK ka nisur hetimet edhe për ndërhyrjet estetike të çiftit të Partisë së Li...
Ja si Bashkim Gazidede e rekrutoi si spiun Ilir Metën! Kush e njohu me kreun e SHISH?!
Që Ilir Meta ka qenë spiun, këtë nuk e vë më askush në diskutim. Por debati sot është nese ish-presidenti Meta ka qenë spiunë edhe në kohën e Enver Hoxhës dhe në demokraci. Dje Autoriteti i Dosjev...
Kryemadhi flet për fatin e afërt të Metës: Mezi pret të kthehet në LSI
Gjatë një takimi me anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, kryetarja aktuale e partisë ka lajmëruar rikthimin e “atij që e krijoi LSI-në”. “Jam e bindur se brenda shumë ...
Kryemadhi pjesë e fushatës ruse të dezinformimit mbi COVID?! SHISH: Pas teorive konspirative fshihen vendet anti-Perëndim
Nga Adriatik Doçi/ Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë vitit 2020, në disa intervista televizive, ka befasuar me deklaratat e saj, duke e shpallur Covid-19 si një virus i krijuar në kus...
Reportazhi i zhdukur për vilën e Metës dhe Kryemadhit, si provë për SPAK!/ FOTO
Nga Adriatik Doçi Kjo skenë krimi është një nga fytyrat e korrupsionit dhe pastrimit të parave të pista nga Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi. Është gjithashtu një nga kulmet më të turpshme të deg...
Përçarje PD-LSI/ ‘Basha apo çifutët që ka ai të bëjë çfarë të dojë’. Me kë e ka Monika?
Shumë kujt i ka bërë përshtypje që Lulzim Basha, në mitingun e PD, organizuar dje (25 mars), ku shkoi vetë një orë me vonesë, nuk kishte ftuar edhe bashkëpunëtoren e këtyre zgjedhjeve, Monika Krye...
Opozita në fushatë: Kryemadhi premton 1000 euro për një bebe, Basha premton 3 mijë lekë
Kryetare e LSI, dhe bashkeshorte e Ilir Metës, zonja Monika Kryemadhi, para dy ditesh premtoi se sa te mare pushtetin do te jape 1000 euro per çdo femije te posalindur. Ndersa ndryshe ka premtu...
Romeo Kara: “A ka mundësi që silikoni i buzëve të rrisë papërgjegjshmërinë e gojës?”
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Real Story’ u shpreh se kush hyn në spitalin Shefqet Ndroqi nuk del më i gjallë. Pikërisht nga kjo deklaratë e Krye...
“Mona thotë ‘Covidi nuk ekziston’, Likja bredh pa maskë, Luli…”/ Ironia e ministres Spiropali: ‘Vajmedet!’.
Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nuk i ka kursyer ironitë në drejtim të presidentit Ilir Meta, kryetarit të PD-së, Lulzim Basha apo dhe Monika Kryemadhit, sa i takon situ...
I dyshuar si ekstremist/ Ja kush është Roland Kryemadhi që sulmoi policinë në Kamzë
Publikohet foto e Roland Kryemadhit, i dyshuari si ekstremist islamist. Ai rezistoi dhe kërcënoi policinë që i kishte shkuar në banesë për ta ndaluar nën akuzën 'për dhunë në familje dhe moslejimi...