Etiketa: is_tag

Meta: “Me ambasadoren e SHBA- vetëm takime me dëshmitarë, ruaj figurën e presidentit. Me Monikën nuk ka takime, ajo ndjek Bashën”
Gjate nje interviste ne emisionin Opinion te Kla Tv, presidenti Meta ka vene piketat mbi performancen e ti te re, mbi kufizimet qe i ve ambasadores se Shteteve te Bashkuara dhe rolin e Opozites e ...
Kuvend: ‘Vallë si Monika do t’i hajë veshin Ramës? Vetëm në krevat, se ai është i gjatë’/ Ralf Gjoni
Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Ralf Gjoni ka folur në mbeshtetje të plotë të deputetes Rudina Hajdari që thërriti me forcë për ndryshim të sistemit zgjedhor edhe sot në Kuvendin e Shqipërisë...
Sot, pas protestës dje/ Lulzim Basha e Monika Kryemadhi procedohen penalisht.
TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike së bashku me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi janë mes emrave të të proceduarve penalisht nga policia për shkak të protestë...
Flutura Acka demaskon Kryemadhin: Na tradhëtoi, mbrëmë na tha ikni, se nuk është nevoja të rrini te Teatri
Shkrimtarja Flutura Açka ka akuzuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, se i ka tradhtuar dhe ka lejuar me qëllim prishjen e Teatrit Kombëtar. Me anë të një statusi në Facebook, Açka shkruan ...
Policia: Kryemadhi dhe Vasili procedohen administrativisht, thyen ligjin e mbrojtjes së publikut nga epidemia!
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe nën kryetari Petrit Vasili janë proceduar me masë administrative nga policia e Tiranës, pasi qëndroi janë orarit të lejuar në Teatrin Kombëtar. Kjo është m...
Kryemadhi nuk heq dorë nga pazaret. Bën thirrjen e radhës
Koment/ Lëvizja Socialiste për Integrim, duket se nuk është në ditët e saj më rë mira. Këtë detaj e tregon vetë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila si duket ndodhet në panik nga tkurrj...
Monika Kryemadhi bën thirrje për ‘rezistencë!’. Çdo orë dhe minutë para SPAK ‘është e çmuar’, thotë ajo.
Koment/ Monika Kryemadhi ka shpërndarë edhe njëherë mesazhin që dha dy ditë më parë në Konventën e LSI-së në Tiranë. Javët dhe muajt i duken sio orë që po kalojnë me afrimin e hetimeve të SP...
Basha i mbyll derën Kryemadhit, refuzon zyrtarizimin e koalicionit me LSI, partia e presidentit mbetet mes 4 rrugëve
Nga: Rigels Seliman /Agjensia e Lajmeve Sot News/ Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim duket se kanë hyrë në një luftë të ftohtë me njëra-tjetrën. Gazeta e deklaroi një ditë m...
Pse Monika nuk flet më me Erion Veliaj?
Kryebashkiaku Erjon Veliaj ka folur për herë të parë për prishjen e marrëdhënieve me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Veliaj ka thënë se janë përplasur për arsye pune, pasi LSI-ja nuk voto...
Meta i përgjigjet Ramës për filxhanin e Monikës: ‘Nuk e kam për turp!’, e kam për grua.
Presidenti Ilir Meta në deklaratën për mediat ka folur edhe për gruan e tij, kryetare e LSI-së Monika Kryemadhi. Ai ka marrë shkak nga ironitë e kryeministrit mbi Monikën si fallxhore me filxhan. ...