Etiketa: kukes

Ish-deputeti i PD braktis PDIU në Kukës: ‘Vjen PD në zgjedhje?…Tërhiqem nga gara!
Ish­ deputeti i PD, Fatos Hoxha, që u përfshi  në listat e PDIU për Kukësin, ka lnjoftuar sot tërheqjen nga gara për 25 qershorin. Me anë të një letre, ai ka bërë me dije të gjitha arsyet që e sht...
Banorët e Borjes iu shpëtojnë jetën tre elektricistëve.VIDEO- Filmi Rruge te bardha
Tre elektricistë që kishin shkuar në ndihmë të banorëve në fshatin Borje në Kukës, janë zënë në kurthin e borës dhe të të ftohtit para se të mbërrijnë në fshat. Izolimi mes dëborës teksa nata p...
Në Kukës po protestohet kundër taksës në Rrugën e Kombit
Qindra banorë të rrethinave të Kukësit kanë protestuar sot me pankarta në duar në Rrugën e Kombit duke kërkuar nga qeveria anullimin e taksës për këtë rrugë. Vendimet e kohëve të fundit të Qeve...
Faqja 8 prej 8« E para...45678