Etiketa: policia

Një vajzë shkon me këmbët e veta në hotel me vrasësin. E çuditshme!
  Ngjarjen e bëri të ditur Policia e Durrësit, dje,  vetëm në momentin kur arrestoi “djalin me armë”, domethënë në fund të historisë. “Djali me armë” siç po e quajmë, por që policia ia shp...
Katër burra rekrutonin gra për punë skllavëruese në fushën e drogës, arrestohen në Krujë
Katër burra janë arrestuar sot nga Policia e Krujës. Dy prej tyre kanë të njëjtin emër: Elton, por njëri me mbiemër Babasi, tjetri Baroka. Të dy në rol kryesor: organizatorë të rekrutimit të grave...
Një avion droge kapet tek fluturon mbi Lalëz; Policia shikon turbullt
  Më në fund nga Policia e Shtetit u pranua se mbi Lalëz në Durrës ka fluturuar një avion i vogël si avionët që kohët e fundit janë furnizuar me drogë Në Gjirin e Lalzit, në Divjakë, Vlorë...
Goditje për vdekje kundër policisë në Kamzë
  Gjatë natës së mbrëmshme, një makinë e patrullimit të Policisë është përplasur nga një makinë luksoze që vinte me shpejtësi shumë të madhe. Makina e Policisë është përmbysur dhe njëri ng...
Në një ditë- 718 gjoba për rripin në makinë
  Ishte njoftuar më parë se dita e sotme do të sihte dita e "qametit", kur do të hynte në fuqi ligji për mbajtjen e rripit të sigurimit në makinë, si nga drejtuesi ashtu edhe nga pasagjerë...
In update/ Përplasje e armatosur me Policinë në Torovicë, një oficer mbeti i vdekur
(Updated) Kapet vraësësi i Oficerit të FNSH Forcat policore RENEA kanë mundur që të arrestojnë atë që qëlloi për vdekje efektivin e FNSH-së, Ardian Kodra 50 vjeç. David Qosja u kap nga po...
Brenda ditës “humbin” katër kultivues droge
  Në orët e para të mëngjesit Policia e Shtetit deklaroi për mediat, përmes një entuziazmi të papërmbajtur, se brenda dy ditësh kishte "asgjesuar 40 mijë rrënjë kanabis sativa" të kultivua...
17 mijë rrënjë kanabis në Kolonjë. Policia thotë se “Policia e ka fajin”
    Pasi u mbushën faqet dhe ekranët e mediave me mijëra rrënjë canabis- sativa në të gjithë Shqipërinë, më në fund u zbuluan edhe parcelat e mbushura plot në një cep jugor të hart...
Berisha: Tepelena ka “pushtuar” Shqipërinë e kanabis-it
  Ish kryeministri Sali Berisha Sali Berisha ka denoncuar kompletimin e Policisë së Shtetit me "djem të besuar për kanabis-in" nga Tepelena. Nuk është hera e parë që zoti berisha e denonco...
11 vjeçari që shoqërohej me monstrën e Palasës, nuk gjendet
  Një 11 –vjeçar që shoqërohej me Jorgos Zanin, 30 –vjeçarin e sëmurë mendor që vrau kushëririn e tij 12 –vjeçar, rezulton i zhdukur prej 3 ditësh. Ky detaj po hetohet nga grupi që prokuro...
Faqja 29 prej 30« E para...1020...2627282930