Etiketa: is_tag

Tucker Carlson paralajmëron se trazirat në Capitol Hill do të përdoren për t’u hequr të drejtat Amerikanëve – të drejtat themelore ‘në rrezik’
TRENT BAKER Të mërkurën, Tucker Carlson i Fox News Channel mbajti një monolog në lidhje me trazirat e para në Capitolin e SHBA që la katër të vdekur dhe shumë të plagosur. Pasi theksoi se sa...
AT&T raportohet se po kërkon të shesë CNN, Jeff Bezos- blerësi potencial
AT&T thuhet se po shikon shitjen e CNN për të paguar borxhin e saj masiv, por kompania kabllore e lajmeve mund të ketë arritur kulmin e saj "duke urryer Trumpin", argumentoi të Premten korresp...
Qeveria e Kinës lëshoi ​​’qëllimisht’ COVID-19/ Virologia kineze
'Unë kam punuar në laboratorin e referencës së OBSH-së, i cili është laboratori kryesor koronavirus në botë " Qeveria kineze prodhoi dhe lëshoi me qëllim virusin COVID-19 që çoi në mbyllje dhe ...
Tucker: Black Lives Matter ‘gëzon imunitet pothuajse të plotë nga kriticizmi,’ SH.B.A. është në një “moment të rrezikshëm”
Charles Creitz | Fox News Tucker Carlson hapi edicionin e së hënës të "Tucker Carlson Tonight" me një diskutim mbi popullaritetin e lëvizjes Black Lives Matter, duke e përshkruar atë si partinë...
Tucker Carlson: Trazirat nuk kanë të bëjnë me George Floyd ose drejtësinë racore. Ato kanë lidhje me Trump dhe kapjen e pushtetit
Javën e kaluar, të gjithë ne kemi parë kaosin të shkatërrojë vendin tonë të dashur. Dhuna dhe shkatërrimi kanë qenë kaq dërrmuese, aq tronditëse, dhe të tmerrshme dhe të gjalla në ekran, saqë ka q...
Tucker Carlson: Udhëheqësit tanë kanë drojë dhe gënjejnë për trazirat, ndërsa kombi është në zjarr.
Kombi u gjend në flakë këtë fundjavë. Askush në krye nuk u ngrit për të shpëtuar Amerikën. Udhëheqësit tanë u grindën. Ata janë frikësuar. Ata mbajtën anë me shkatërruesit. Në shumë raste, ata iu ...
Carlson: Raporti i Mueller-it ‘Gjëja më poshtëruese’ që i ndodh korpusit të shtypit të Shtëpisë së Bardhë në historinë e SHBA.
Të enjten në "Tucker Carlson Tonight" të Fox News Channel, drejtuesi Tucker Carlson ka dënuar korpusin e shtypit të Uashington D.C, për trajtimin e hetimit të Departamentit të Drejtësisë, kryesuar...