Victoria Beckham me një kujdes të pazakontë për lëkurën

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/1475765177-vbeckham-1475819291.jpg Në numrat më të fundit të Net-A-Porter, stari i kopertinës Victoria Beckham ndan me të tjerët arritjet e saj. Ndërsa tregon për produktet e preferuara të saj, për të ushqyerin e shëndetshëm dhe një koleksion makeup-i me Estée Lauder, jo zbulon disa këshilla të papritura për kujdesin e lëkurës. Unë takoj dermatologë në Los Aangeles, njëri quhet Dr. Harold Lancer, i cili është i pabesueshëm. E kam njohur prej shumë vitesh- ai e klasifikoi lëkurën time”- thotë. "Kisha pasur një lëkurë vërtet problematike dhe ai më tha: “Ju duhet të hani salmon çdo ditë, për çdo ditë pa dallim”. “Vërtet, çdo ditë?- e pyeta “Po, mëngjes, drekë, darkë. Duhet ta hani çdo ditë, çdo ditë”- më tha. (Këshilla ndoshta vinte nga fakti se salmoni është i pasur në Omega-3, e cila sipas ekspertëve të kujdesit për lëkurën, e mban lëkurën të freskët, të shkathët. Përsëri tha “çdo ditë”). Mjeshtëri i dizajnit hapi përsëri çështjen e “gabimeve të modës”, “unë realisht nuk i shikoj më si të meta, unë qesh me to, por nuk ndjehem aspak e turpëruar për ndonjë gjë”- tha ajo. "Në të njëjtën kohë unë mendova se do të ishte OK të vë kapele PVC. Kapelja, sigurisht, ishte nga ditët e Spice Girls. Përfundimisht, asnjë difekt.

Konference Shtypi e Assange i WikiLeaks

Lajm i fundit: Po pritet që Assange i WikiLeaks të...

Bill and Hillary Clinton

Hillary Clinton illness

Clinton Body Count- The Death of Vince Foster and ...

Mijëra qytetarë protestojnë kundër plehrave, para ...

Debati presidencial: Trump-Clinton theu rekordet t...

Korea e Veriut ka vetëm 28 websites

VIDEO/ Trump: Hillary is an Ameriphobe

VIDEO/ Letër për Obamën: Aleksi, djali Amerikan 6 ...