FOTO: E pacipa Lisa Appleton bën si Rita Ora dhe del në rrugë e veshur vetëm me një peshqir.
By Dan Cain/ The Sun Lisa Appleton ka marrë tipin e modelit të veshjes nga Rita Ora dhe ka krijuar luk-un e famshëm të një ‘European Music Aëar...
Brad Pitt i kërkon ndjesë Jennifer Aniston pse e la për Angelina Jolie
Aktori i famshëm e la ‘Friends star’ Aniston pas takimit me Angelina Jolie. Por që nga ndarja nga Ange vitin e kaluar raportohet se Brad ka vendos...
‘Klasa punëtore ka folur’: Legjenda e “punk rok”, Johnny Rotten çmon Brexit, Trump, dhe Farage
Ikona britanike e Kulturës dhe i ashtuquajtur “kumbarë i artit punk rok” John Lydon (Johnny Rotten) ka përshëndetur “harenë” e populistëve, të lëv...
Aktorja Mary Tyler Moore vdiq në moshën 80 vjeç.
Mary Tyler Moore, një yll i TV që i përket programit “The Mary Tyler Moore Show”, e cila me realizmin e saj komik ndihmoi revolucionarizimin e për...
Bleona Qereti në festën e presidentit Trump për Krishtlindjet/ FOTO + VIDEO
(FOTO: Festa e Krishtlindjeve; Bleona Qereti në foto selfie me Donald Trump, president i zgjedhur)  Bleona Qereti, këngëtare shqiptare, ka shpë...
Paris Hilton: Kam votuar për Donald Trump
(FOTO: Paris Hilton)   Paris Hilton e njohur si DJ dhe personalitet ka votuar për idenë “Make America Great Again. Në një intervistë...
Ryan Gosling dhe Eva Mendes, martohen fshehtas!
  Nga Laetitia Reboulleau/   Off, kukafshehtasit e vegjël. Ndërsa kujtonim se po përgatisnin me shumë vrull bashkimin e tyre...
Kur Drew Barrymore feston divorcin ne Las Vegas
Mesa duket kaq iu desh: sapo shpalli divorcin, Drew Barrymore vendosi të shkojë ta festojë në... Las Vegas! Nëse të martohesh është një sebep p...
Bridget Jones alarm: Pritet dalja e një libri të ri!
Ndërsa pritet të dalë në kinema filmi me aventurat e fundit të Bridget Jones, flitet se së shpejti do të dalë edhe libri i ri! I shumëpritur ng...
Faqja 2 prej 212