Michelle Obama- me flokët e saj natyral. A nuk duket më mirë?.
Gjatë tetë viteve të saj si “First Lady” e Amerikës, Michelle Obama u pëlqye edhe për flokët e saj. Por tashmë që ajo është zhveshur nga titull...
Stefano Gabbana: Krenar të vesh Melania Trump!, shpërthen kundër kritikëve “Injorantë!”
(FOTO: Melania Trump)/ Stefano Gabbana, njëra gjysmë e kompanisë së modës “Dolce & Gabbana”, me krenari shkruan në Instagram këtë javë se n...
Nëntë gabime në arredim që mund t’i bëjnë edhe dashnorët e Design-it
  Me një dekor të ri ju ndjeheni ku e ku, ndryshe, në shtëpinë tuaj. Por kujdes, sepse sapo të mbaroni gjithë punët, edhe atëherë mund të zihe...
Si sot, me 24 tetor/ “Edhe në ekstravagancë, moda duhet të ketë kuptim”- Dior
  Më 24 tetor 1957 do të ndahej nga jeta stilisti i madh francez Christian Dior. Në vitin 1928, Christian Dior do të hapte një galeri a...
Një trend i papranueshëm që dominon Fashion Week
    Keni parë veshje kaq të bukura saqë të duket shumë e domosdoshme, por që një bindje të brendshme thua se a është e përshtatshm...
Doni të joshni? Çelësi i suksesit… zgjidhni këtë ngjyrë
Victoria Laurent/ Keni një takim galant apo një intervistë pune dhe nuk dini se ç’ngjyrë të vishni? As mos pyesni dy herë: ju duhet e zeza. Sip...
Faqja 3 prej 3123