Kryeministri Edi Rama ka nisur sot pasdite një mbledhje me drejtuesit e PS-së nëpër qarqe dhe disa sekretarë. Takimi po zhvillohet në selinë e PS-së. Mendohet se në fokus të diskutimit janë pikërisht zgjedhjet e qershorit, por natyrisht edhe protesta e opozitës.

Para disa orësh LSI ka njoftuar një mbledhje të ngutshme të Kryesisë.

/Veritas.com.al/