Një pemë ka rënë në rrugën krah Pallatit të Kongreseve në Tiranë dhe ka bllokuar qarkullimin. Të tjera objekte ndodhen nën pushtetin e erës.

Madje, si pasojë e erës së fortë është rrëzuar edhe pema e Krishtlindjes në qendër të Tiranës.

Në rrugë kudo ka shumë pak makina në qarkullim; qytetarët janë mbyllur në shtëpi nga era e fortë dhe  rreziqet që mund të sjellë.

Era e fuqishme ka çmontuar edhe semaforin në rrugen Komuna e Parisit (Video)

Moti i pazakontë po krijoj vështirësi dhe surpriza kudo.

Përveç problemeve të shkaktuara në zonat bregdetare dhe kryesisht në portet e vendit, ku në Durrës janë pezulluar udhëtimet në drejtim të Barit, era e fortë ka pushtuar Tiranës dhe zona të tjera të vendit.

Veritas.com.al

Era ka cmontuar semaforin tek kryqezimi i komunes se parisit. Edhe pak ere semafori mind te keputet fare nderkohe qe…

Publiée par Artur Bego sur Dimanche 5 janvier 2020