Miqtë e princeshës Diana: “Channel 4 i BBC të transmetojë filmimet ‘private’!? Kjo është tradhti”.
Miqtë e Princeshës Diana i kanë kërkuar Channel 4 që të mos transmetojë video- regjistrimet e bisedave të saj rreth martesës problematike. Doku...
George Clooney do të padisë revistën franceze ‘Voici’ për fotot e binjakëve
George Clooney ka kërcënuar se do të padisë revistën Franceze pse ka publikuar fotot e binjakëve të tij. Aktori tha në deklaratën e tij se : "G...
KATËR ERIONË DHE NJË VELIAJ
Nga Agim Xhafka/ Fb/ Sot u ktheva nga Ohri drejt Orikumit. Në mëngjes sapo i thashë mirë u takofshim recepsionistit të hotelit, më ze rrugën një ma...
“Moj kohë, rend më shpejt se tmerri im”.
  Nga: Jozefina Topalli/ FB/ Sot kur, KQZ miratoi me 7:0 rezultatin perfundimtar te 25 qershorit , ku e majta ka me shume se 2 fishin e vot...
‘Deri Speigel’: “Ju tregojmë dinozaurin e fundit në zhdukje, Vjosa e kaltër në Shqipëri”
Revista gjermane’Der Spiegel’, në një artikull të fundit flet për vizitën dhe studimin e dy biologëve nga Instituti i Hidrobiologjisë dhe Menaxhiit të...
DW: “Të vjetrit” e PD mund të krijojnë një forcë të djathtë dhe Basha të mbetet me këta…
Forca më e madhe e djathtë në opozitë në Shqipëri mes sfidës së ringritjes dhe rrezikut të rënies. Sot ( 24/07/2017) është dita e parë kur Lulz...
Damir Fazlliç komenton fitoren e Bashës: “U prehsh në paqe PD!”
Një nga biznesmenët më të takuar dhetw  përfolur të kohës së qeverisjes së Partisë Demokratike, Damir Fazlliç ka komentuar së fundmi zgjedhjen e L...
Pas zgjedhjes së Bashës reagon zonja Topalli: ‘Kali i Trojës’
  Jozefina Topalli, Ish nënkryetare e PD, ish kryetare e Kuvendit dhe deputete e PD e ka quajtur zgjedhjen e Lulzim Bashës në krye të PD si “K...
Urime Lulzim! Se ç’po më kujton diçka nga Koreja e Veriut…
  Nga: Astrit Patozi/ Facebook Urime Lulzim! Nuk na ke zhgënjyer kurrë. Farsa jote realisht po kapërcen çdo imagjinatë. Unë e parandjeva dh...
Sekretari i Shtypit i Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer, jep dorëheqjen. VIDEO
(FOTO: Sean Spicer)/ Sekretari i Shtypit i Shtëpisë së bardhë, Sean Spicer ka dhënë dorëheqjen, për shkak se siç raportohet, në protestë kundër...
Faqja 20 prej 39« E para...10...1819202122...30...E fundit »