Ndahet nga jeta ne moshen 82 vjeçare Aneta Rama, e ëma e kryeministrit Edi Rama.

Lajmin e shperndau ne rrjetet sociale vete Edi Rama, duke shkruar:

‘ Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam🙏”.

Vijon…

Komente

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.