Një ngjarje tragjike ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet.

Një fëmijë 12-vjeçar ishte futur në liqenin e Farkës të lahej me shokët e tij, por fatkeqësisht nuk ka dalë më nga uji.

Vogëlushi ka gjetur vdekjen, ende nuk është gjetur as trupi i tij. Kanë qenë fëmijët e tjerë që kanë lajmëruar për ngjarjen e rëndë. Policia ndodhet në vendngjarje së bashku me palombarët dhe po kërkojnë për trupin e 12-vjeçarit.

Veritas.com.al/