Etiketa: patozi

BINDJA DEMOKRATIKE PËRSHËNDET REKOMANDIMIN E KOMISIONIT EUROPIAN PËR SHQIPËRINË
Nga: Astrit Patozi/ BINDJA DEMOKRATIKE e konsideron si një lajm të mirë për Shqipërinë rekomandimin e sotëm të Komisionit Europian për hapjen e negociatave. Ne e vlerësojmë atë si një stacion të...
KRENARË PËR EURODEPUTETEN E PARË SHQIPTARE!
Nga: Astrit Patozi/ Shqipëria mbërriti mbrëmë në Europë me Arba Kokalarin, shumë kohë përpara se të mbërrijë në stacion treni i lodhur dhe me qymyr, i nisur prej vitesh nga Tirana për në Brukse...
NUK NA NDALIN DOT, NDAJ JANË TËRBUAR NGA DËSHPËRIMI
  Nga: Astrit Patozi/ Krenarë për atë që kemi bërë në kaq pak ditë dhe mirënjohës për gjithkënd që mbështeti dhe besoi tek BINDJA DEMOKRATIKE. Sot jemi realisht shumë më tepër dhe shumë më ...
Patozi thotë se Bindja Demokratike nuk ka aleancë as me PS as me PD/ Top Talk
Në studion e Top Talk, koordinatori i partisë më të re opozitare në vend, Astrit Patozi, theksoi se Bindja Demokratike nuk është për t’u mëshiruar dhe nuk është një zë i vogël, pasi në të kundërt ...
BINDJA DEMOKRATIKE NUK ËSHTË ME REVOLUCIONIN
  Astrit Patozi/ (Nga intervista në KAPITAL të VIZION+ TV) Gazetari: unë thashë që është një fillim i vrullshëm i Partisë BINDJA DEMOKRATIKE, kordinatori i të cilës ju jeni, praktikisht numri...
KQZ TË NDALË URGJENTISHT KËTË SULM PROVOKUES MBI PROCESIN ZGJEDHOR TË 30 QERSHORIT
  Nga: Astrit Patozi/ Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj pr...
BINDJA DEMOKRATIKE FITON BETEJËN E PARË POLITIKE
Nga: Astrit Patozi/ (Pas rrëzimit të padisë absurde për çregjistrimin e partisë sonë nga gara për zgjedhjet e 30 qershorit) BINDJA DEMOKRATIKE kapërceu sot edhe stërkëmbëshin e fundit të aty...
Patozi: ‘Neveri për ata që fabrikojnë akuza dhe bëjnë gjueti shtrigash kundër ‘Bindjes Demokratike!’
Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi me tone të ashpra u është përgjigjur sot kundërshtarëve politik që sipas tij tentuan të bëjnë pis këtë forcë të re të sapo krijuar. Patozi n...
KRIJO BINDJEN TËNDE, BESO BINDJEN TËNDE, VOTO BINDJEN TËNDE!
Nga: Astrit Patozi/ "Bindja Demokratike" u zyrtarizua  sot si parti konkurrente në garën elektorale të 30 qershorit. Vendimi i marrë nga KQZ do të thotë se praktikisht ne jemi në fushatë, pasi zgjedh...
Rama: Patozin e ka futur Saliu në zgjedhje, pasi Basha dështoi…
Nga: Florian Çuni/ Kreu i qeverisë Edi Rama dhe kryetari i grupit të PS, deklaruar se partinë më të re Bindja Demokratike e ka krijuar ish-kreu demokrat Sali Berisha. “Na doli që unë paskam ...
Faqja 4 prej 13« E para...23456...10...E fundit »