Mijëra qytetarë protestojnë kundër plehrave, para selisë së Qeverisë

http://www.syri.net/wp-content/uploads/2016/10/proitesta-2-1-700x394.jpg   Mijëra qytetarë që protestojnë kundër ligjit të importit të plehrave janë zhvendosur në këto momente përballë Kryeministrisë. Ata mbajnë në duar kartonë të kuq në mënyrë simbolike, për të kundërshtuar këtë ligj, si dhe bëjnë thirrje kundër politikës. http://www.syri.net/wp-content/uploads/2016/10/protesta-1.jpg   http://www.syri.net/wp-content/uploads/2016/10/proitesta-3-700x394.jpg http://www.syri.net/wp-content/uploads/2016/10/protesta-plehrat-1-1-700x394.jpg http://www.lapsi.al/sites/default/files/jjhghj.JPG

Mijëra qytetarë protestojnë kundër plehrave, para ...

Debati presidencial: Trump-Clinton theu rekordet t...

Korea e Veriut ka vetëm 28 websites

VIDEO/ Trump: Hillary is an Ameriphobe

VIDEO/ Letër për Obamën: Aleksi, djali Amerikan 6 ...

Akuzohet si Gylenist, ambasada konfirmon arrestimi...

Basha: Ligjet nuk mund të kalojnë tani, shkelet Ku...

Buxheti, 60 milionë dollarë për ish të përndjekuri...

Nafta në Shqipëri më e shtrenjtë se në rajon, Gjer...

Romana Vlahutin : Deputetët t’ua bëjnë dhura...

Faqja 3 prej 41234