Kryeministri britanik po bën ‘përparim shumë të mirë’ pas natës që kaloi duke luajtur lojëra dhe duke parë filma, raporton Sky News

Boris Johnson është duke bërë “përparim shumë të mirë” ndërsa vazhdon rimëkëmbjen e tij nga COVID-19, tha Downing Street.

Kryeministri ka qenë duke luajtur lojëra dhe duke parë filma në spital.

Nuk ka ndonjë azhurnim kur ai ka të ngjarë të çlirohet nga infeksioni.

Filmat që Kryeministri ka parë thuhet se përfshijnë Withnail And I, me interpretimin e Richard E Grant dhe trilogjia Lord Of  The Rings.

VERITAS.COM.AL